Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Érezhetem? L

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, aki előttem nem sokkal szakított a barátnőjével. 5 évig jártak, tinikoruk óta. Esküvőt is terveztek. Nagyon szép dolognak tartja a tiniszerelmet. Sok mindent megtett ezért a lányért. Úgy értemz hogy hosszú hónapokig koslatott utána, mire összejöttek. A lány még gyerek volt, azért tartott olyan sokáig.


Honnan tudhatom, hogy tényleg túlvan rajta? Mert mondja, de én nem tudom...


Azt beismerem, hogy régóta tetszem neki. Már bőven akkor is tetszettem, mikor még javában együtt voltak. DE ez csak tetszés volt, semmi más. Nem miattam lett vége. Nem kapott elég figyelmet, támogatást, mentalitáskülönbségek voltak. A srác érzelmes típus.


Szeretném, hogy működjön. Csak bennem van, hogy a másikat mennyit "üldözte", én meg az ölébe pottyantam mondhatni és még meg is kap mindent. Tudom, tinikorban máshogy mennek a dolgok, de úgy érzem én nem vagyok olyan értékes...


Ez nem önbizalomhiány. Csak tény, hogy értem nem "harcolt". Nem, nem akarom, hogy hónapokig ostromoljon, csak jó lenne ha értem is tenne valamit...


Miből tudhatom, hogy nem zárta még le? Nem érdekli már az exe? Érezhetem valamiből?


2016. aug. 26. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Abból érezheted, hogy jó a kapcsolatotok, és ennyinek elégnek is kell lenni.

Ha jól értem, még rövid ideje vagytok együtt, így azt tudom tanácsolni, hogy adj még időt a dolognak. Próbálj meg nem féltékenykedni, nem bizonytalankodni, csak élvezd a friss kapcsolatot.

Az, hogy nem "harcolt" érted, nem feltétlen rossz tulajdonság. Hiszen ha a vonzalom megvolt, miért játszottad volna az elérhetetlent?

Ne akarj játszmázni, abból nem sül ki jó.

Csak sodródj az árral, élvezd a friss kapcsolat örömeit. Ahogy telik az idő, úgyis látni, érezni fogod, hogy működik-e köztetek.

Ha működik, akkor nem lesz oka, hogy a régi kapcsolaton gondolkodjon.


(Hasonló szituban voltam-vagyok, mint te. Páromnak 6 éves kapcsolata volt előttem, a csaj a mai napig visszamenne hozzá, ha csak füttyentene. Párom meg ilyen kis érzékeny lélek, nem akarja bántani, mert hát hat év az hat év. A csajnak meg ez megerősítés...

Az első időkben piszkosul féltékeny voltam. Minden apróság miatt megvádoltam, hogy vissza akar menni, vagy hogy többet törődik vele, mint velem, és amúgy is, rengeteget küzdött azért a kapcsolatért, nálam meg nem veszi a fáradtságot arra sem, hogy körbeudvaroljon...

Néhány hónap alatt jóformán felőröltem vele a párom idegeit. Hiába mondta, hogy nem érdekli a csaj, csak nem nyugodtam meg.

Végül rájöttem, hogy nincs értelme. Hiszen velem van, jó a kapcsolat, és bár nem kell küzdenie a kegyeimért, de miért akarnék vele játszmázni a plusz figyelemért, ha békében megvagyunk?

Ma már tudom, hogy akkor se menne vissza a csajhoz, ha ő lenne az utolsó nő a földön. Okkal lett vége a kapcsolatnak, és ez független attól, hogy irántam mit érez.)

2016. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jó amit az előttem szóló irt. Gratula! Fogadd meg, hidd el tapasztalatból beszél. Mintha én irtam volna. Össze van foglalva röviden tömören. Élvezd a kapcsolatodat mert ha összeilletek működik ha nem úgy is kiderül akkor minek idegeskedsz! Ez bizony valahol önbizalom is.....Nem a férjed, nincs közös gyerek mi a tét?
2016. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!