Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 27 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 27 éves lány vagyok. Tetszik egy srác, de ő még csak 20 éves. Szerintetek működő képes lehet egy kapcsolat ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Nekem már volt pár csalódásom,és komoly kapcsolatra vágyom.De nem tudom,hogy egy 20 éves srác elég érett e egy komoly kapcsolatra....
2010. ápr. 20. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gondolkodású a srác. Mi ezt nem fogjuk tudni neked megmondani. Kor szerint nem igazán szerencsés. Egy 20 éves még bulizni, őrjöngeni akar, egy 27 éves már inkább családot.
2010. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem.
2010. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Talán sikeres lehet a kapcsolat. Attól, hogy még valaki 20 éves, viselkedhet úgy, mint egy 25-27 éves. Vannak ilyen emberek.
2010. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20 évesen örültem volna egy ilyen lánynak. Gondoskodott volna rólam, törődött volna velem. Én pedig mint egy kisgyerek hozzábújtam volna. :)
2010. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szerencsés az ekkora korkülömbség, bár ez nem azt jelenti, hogy nem lesz működőképes neked
2010. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, csak ne akarj házasodni, és gyereket csinálni még vagy öt évig.
2010. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

ha olyan komoly és érett lenne a srác mint én akkor működne. amugy nem.

gugyugugyugugyujájájáéáoéáoreceficebumbumbum. belerepül balu a veszedelembe subidubi dú

2010. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez attól függ.Én 20 vagyok és eléggé érett.Komoly kapcsolatot meg a mostani 20 éves lányokkal lehetetlen.(persze tisztelet a drága kivételeknek akik még normálisak)

Szóval ha úgy érzed, hogy a srác agyilag is felnőtt már akkor semmi akadálya szerintem.20 Felett a 7 év már nem sok.

És te sem lány vagy hanem kész nő:)

20F

2010. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem sok ne aggódjál.Én is mostmár csak az idősebb nőket keresem,mert velük lehet pörögni úgymond jól,és teljesen másképp állnak a dolgokhoz.A mai 20-on évesekben egyszerűen semmi kraft nincs,semmi ambíció,elvagyunk magunknak feeling.Amúgy egy dolgot jegyezzetek meg a kor csak egy szám,kit érdekel,hány éves,lehetne ő 34 is,és egy komolytalan senki,ez az évszámtól függ egyáltalán.


22F

2010. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
rosszul írtam szóval ez nem az évszámtól függ egyáltalán
2010. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!