Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 év korkülönbség soknak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nagyon sok ilyen kérdés van,sokat el is olvastam.. De ha például a baráti körötökben a 28éves haverotoknak 17éves a barátnője, akkor rosszallóan néznétek rá(juk)?Vagy ti személy szerint összejönnétek a lánnyal, a 11 év ellenére illetve összejönnétek a fiúval?

Értelmes válaszokat kérek, nem oltást, köszönöm:)

17L



2016. aug. 28. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez egy érdekes kérdés. Valószínűleg persze megjegyzi az ember hogy elég durva köztük a korkülönbség de én személy szerint nem szólok bele mások dolgába. Én 26 vagyok de nem hinném hogy 17 évessel tudnék komoly kapcsolatot kialakítani hiszen felfogásban még nagyon messzi van a 2 korosztály. 26/F
2016. aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Amig egy 28 eves ferfit fiunak nevezel, addig tul korai. De egyebkent nem vennem komolyan, hiszen tudnam hogy mire hasznalja a rajongo husit, aztan tovabb nem nagyon erdekelne.

Ebben a korban ez nagyon sok. Mit adhat egy tinilany egy dolgozo, felnott ferfinek aki mar teljesen mashol jar az eletben? Semmit. Hiaba hiszi azt hogy "de o fejben erettebb".

2016. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a felnőtt férfi ismerőseim, akikkel ilyesmiről beszéltünk, felnőtt nőt akarnak maguknak. azaz vissza az alapokhoz: az ő véleménye számít ebben, és nem a miénk.
2016. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Aki felnőttként fiatal kislányokkal jár valami olyan hibája van amit takargatni akar. Ezek a naiv lányok még bevesznek mindent, könnyen befolyásolhatók. Ês ha még bántja is nincs kifejlett önképe és eltűri.
2016. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én nem látom ilyen sötéten a helyzetet. Köztem és a párom közt majdnem 10 év van. Én most 20 vagyok 18 voltam mikor összejöttünk és jobban működik a kapcsolatunk mint a legtöbb ami körülöttünk van és szinte az összes olyannál zökkenőmentesebb ahol azonos a korosztály (nincs vagy alig van korkülönbség) és több olyan lányt is ismerek akiknek a párjával hasonlóan nagy a korkülönbség és jól működik a kalcsolatuk. Sőt sokéves házasságot is láttam már ilyen korkülönbséggel. Nem azt mondom hogy ez a normális de nem rosszabb mint bármely más kapcsolati forma. Vannak nehézségei és nem árt az elején odafigyelni hagy tényleg ne kihasználás legyen a vége de ez az átlag kapcsolatokra is igaz szerintem. Szóval szerintem egy próbát megér a dolog.
2016. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
17 éves koromban jöttünk össze a férjemmel,aki akkor töltötte a 30-at.
2016. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Személy szerint nem jönnék össze ennyire fiatal lánnyal.

De van akinek elég egy feszes fiatal fenék, meg egy szűk luk és már szerelmes is lesz, korkülönbség ide vagy oda.

2016. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes kérdés, mert korfüggő is.

Nyilván a 40 éves 29 évessel annyira nem gáz.

De egy 25 éves egy 14 évessel az :D


A 28-17 az talán határeset kategória, de szerintem itt még kicsit húzós, mert a lány még iskolás tini, a pasi már valszeg dolgozó férfi, akinek lassan családot kellene alapítani stb. Szóval itt sok.


Köztünk 11 év van a férjemmel, ő 33,én 22 vagyok.

4 éve vagyunk együtt, ő 28 volt én pedig 19 múltam mikor összejöttünk, de már szerintem ez jobb, mert én már fősulira jártam levelezőn, és másfél éve dolgoztam mellette, szóval jobban egy síkon voltunk, ha érted mire gondolok.

2016. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Felnőtt emberek között talán nem olyan vészes, de így igen. Egy felnőtt férfi ne járjon egy kislánnyal.
2016. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!