Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová vezet ez az ellenőrizgetés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová vezet ez az ellenőrizgetés?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, normális egy egészséges párkapcsolatban az, hogy a pasim nem hagy szabadon mozogni?

Ha mondom neki, hogy megyek bevásárolni, mindig megkérdi, hogy mit veszek, és főleg, hogy mikor érek haza. Az nem elég neki, ha hazaérek, majd írok, azt várja, hogy pontosan mondjam meg, mennyi időt vesz igénybe a vásárlás.Pl. 1-2 óra. Ha nem válaszolok, megsértődik, vagy balhé van. Minden percemről elszámoltat szinte.

Nem is merek már egy ideje baráti találkozókat szervezni, vagy családdal kirándulni menni, mert ilyenkor úgy tud nézni, hogy úristen hová megyek megint kb. Folyamatosan magyarázatot vár mindenre, múltkor tesómat is kikérdezte, hogy hová megyünk kettesben, hol szállunk meg, mintha nekem nem hitte volna el kb.

Normális dolog ez???


2016. aug. 28. 12:30
1 2 3
 1/22 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nyilván nem az. Ezt te is érezheted, különben nem tetted volna fel a kérdést.
2016. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hova vezet?

Gondolom egyszer megunod és szakítasz vele. Kivéve ha erőt vesz magán és megpróbál erről leszokni.

2016. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kivágnám, mint macskát szarni. Nem szeret téged, legalább is úgy nem, ahogy egy barátnőt szokás szeretni. Szeret, mint mondjuk egy jó autót vagy egy finom pizzát, amit birtokolni lehet.
2016. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

Azért az, hogy megkérdezi, hogy mennyi időt vagy ott, szerintem nem ellenőrizgetés. Én is megkérdezem a párom, hogy kb mikor lesz megint on-line, hogy tudjam, mikor tudjuk folytatni a beszélgetést.


Mások kikérdezése az persze fura, és nagyfokú féltékenységre utal. Viszont szerintem ahelyett, hogy te idomulnál hozzá, inkább beszéld meg vele hogy neked is szükséged van a szabadságra, stb.

2016. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Nem. Kifogtál valami hülyegyereket.
2016. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hát azt biztos nem fogom hagyni, hogy állandó gyomoridegem legyen, és ne tudjak sehova se elmenni nyugodtan, vagy egyáltalán koncentrálni a dolgaimra.

Amikor egyetemre jártam, fél óránként hívott, hogy mizu. Ha tudta, hogy szünetem volt, és nem hívtam, elég ideges lett.

2016. aug. 28. 12:56
 7/22 fru_ ***** válasza:
100%

Ezt szeretné elérni:

"Nem is merek már egy ideje baráti találkozókat szervezni, vagy családdal kirándulni menni" - és a végén ő marad azt egyetlen kapcsolatod a világgal, rosszabb esetben majd ver is, rád zárja a lakást, meg minden.


Próbálj vele beszélni, de ne fog menni: beteg elme.

Biztosan lehetne kezelni, de biztos, hogy nem te vagy erre az alkalmas.

Sok iylen van itt a GYK is látom, de a környezetemben is.

Ne húzd soká, amíg ép az elméd, és egészséges az önértékelésed - addig van időd.

2016. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó kapcsolat első fázisa. Ez csak rosszabb lesz.
2016. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólását.

Fru,

nagyon elgondolkodtató, amit írtál, igaz is.

Hogy lehet valaki ilyen, hogy az a célja, ne legyen más kapcsolatom a külvilággal???

2016. aug. 28. 13:15
 10/22 fru_ ***** válasza:
100%

Nem tudom, tőlem távol áll, de látok épp eleget. Kicsi az önbizalma, mindenkihez képest gyengébbnek érzi magát - főleg hozzád képest, és megpróbál lenyomni, és akkor már "szintben" vagytok, s nemsokára ő is lesz "valaki".

Igaz, csak egy kétszemélyes zárt világban, de mégis!


Ha akarod keresek pár ilyen kérdést, leírást, de ha fiatal is vagy, biztosan találkoztál már ezzel a jelenséggel.

És ha már ott tartunk, hogy gyomorgörcsöd van, mert emberhez méltó programok jutnak eszedbe (barátok, család, lődörgés a boltban), akkor már kezdesz sérülni.

2016. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!