Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bipoláris a barátnőm szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipoláris a barátnőm szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Mnden jól indult, bár voltak fura dolgai, de gondoltam azért, mert nem oldódott még fel. De egy nagy minden ok nélkül elkezdett velem üvöltözni és elhordott minden rossznak. Utána három napig nem találkoztunk. Majd mikor újra láttam elmesélte, hogy neki problémái vannak, amikre gyógyszert is szokott szedni. Mély depressziós, és felpörgött időszakok váltják egymást. Egyrészről kedvelem, másrészről félek, mert nem tagadta, hogy lesznek még düh kitörései. Most nem tudom akarom-e ezt. Tudom e majd kezelni, és nem húz-e le nagyon.

2016. aug. 28. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen szedi a gyógyszerét, szerintem nem kéne hogy ilyen dühkitörései legyenek. Nem vagyok szakértő, csak gondolom, bár lehet hogy rosszul.

Rendesen szedi őket?

2016. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kúra szerűen szedi nem állandóan. Mert nem szereti. Azt mondja mindegyikkel volt valami baja. A legtöbbje például nullára redukálja a libidóját. És azt sem túl jó egy párkapcsolatban. Most gondolkozik, hogy egy újabb kúrába kezd. Csak fél tőle.
2016. aug. 28. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
szanatorium a megoldas
2016. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Egy pillanatig sem... bipoláris lányként mondom - szerencsére még nem kell gyógyszer.

Bár én annyira tudatomnál vagyok szerencsére, ha érzem, hogy méálypont, akkor nem üvöltözök, meg akarok öngyilkos lenni (sokan igen), hanem bezárkózok a kis világomba - zenék, filmek, írás, éneklés.

Aztán ez lecseng x idő alatt, a "mániás" fázisom pedig szerencsére nem orvosi eset.


Viszont egy gyógyszeres bipoval nem járnék, főleg, hogy ilyen-olyan mondvacsinált indokok miatt nem is szedi a tabikat. Abban az esetben viszont ÁLLANDÓ pszichiátriai gondozásra szorul, ami bennfekvést jelent.

2016. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!