Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek a barátom nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a barátom nélkül bulizni? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Ősztől egyetemre megyek egy más városba és kollégiumban fogok lakni, de hétvégente haza fogok jönni. A barátomat zavarja, hogy ismeretlen személyekkel fogok együtt lakni, mivel nagyon féltékeny (hiába mondtam neki, hogy csak lányok leszünk).

Elmennék szivesen bulizni, mert szoktak tartani egyetemistáknak hétköznap bulikat, de a barátom nem enged, mert szerinte neki ott a helye ahol én vagyok. Elhivni nem tudom, mert ő dolgozik. De amúgy se szeret bulizni. Mikor elmegyünk ketten buliba, akkor unja, én mennék táncolni, de ő ne szeret tácolni. Igy én is unatkozom


2016. aug. 28. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szakitsatok, fösulin az ennél tökéletesebb kapcsolatok is szét szoktak menni rengeteg ilyet láttam
2016. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leirni, hogy még régebb volt az iskolába egy buli (a végzősöknek), és a buli közepette addig mind kérlelt, hogy menjek hozzá, mig muszáj volt elmenjek, mert neki rosszul esett, hogy másokkal buliztam, és ő nem volt ott éss hogy annak idején ő unta a bulit és nem érezte jól magát. Miután visszamentem a buliba, már nem telt olyan jól, mert elment a kedvem az egésztől (veszekedtünk otthon nála)
2016. aug. 28. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. a barátodnak önbizalomhiánya van és nem bízik benned, a féltékenység róla szól, és nem rólad

2. ő nem tilthat meg neked semmit

3. naná, hogy menj el, szabad ember vagy, úgyis tudod, hogy nem fogod őt megcsalni

4. ha hisztizik, és nem ért a szép szóból, akkor szakíts vele, mert hosszú távon a féltékenység megöli a kapcsolatot

2016. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amit a hármas írt!
2016. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi vagy te a kutyája hogy ott a helyed a labanal?
2016. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy nem csicska!! Ha te nem csinálod ugyan ezt vele mint ő (mert akkor megvan rá az oka hogy ő is igy viselkedjen) akkor szakíts vele.
2016. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hármassal, javaslom, hogy alaposan gondolkodj el ezen a kapcsolaton, hogy neked valóban van-e erre szükséged.
2016. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!