Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanatok azert a párotokkal mert egy veszekedés utan kikapja a kezetekből a telefont es elolvassa az üzeneteket? (csak barátnőmmel beszélgettem) 24/L

Figyelt kérdés
Utánna megbánta és bocsánatot kért,de sajnos nem első alkalom volt és máskor sem talált semmi olyat (nem is volt mit)

2016. aug. 28. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván! Akkor is, ha nem úgy néz.. Ahogy nekem tetszik! Aztán jövök ide sírni, hogy miért vagyok egyedül!



NEM !

24 évesen, ennyi ésszel, miért van kapcsolatotok !?

2016. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
nem szakítanék. De csunya dolog.
2016. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ennyi miatt nem, de ha rendszeresen ilyen agresszív viselkedést mutat akkor igen.
2016. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon tiszteletlen dolog jobban tenné ha leállítaná magát.
2016. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha többszörösen ismétlődő dolog akkor elgondolkoznék a szakításon. A túlzott féltékenység nem tesz jót.
2016. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. De mondjuk én amiatt sem, ha úgy egyébként olvasgatja az üzeneteimet. Számomra ez nem feltétlenül a féltékenység és a megrögzött bizalmatlanság jele. Nem zavarna egyáltalán, még barátnőkkel sem beszélek online olyan dolgokról, amiket illetéktelen fül ne hallhatna (illetéktelen szem nem olvashatna). Az olyasmit megbeszéljük személyesen. Nem tudok róla, hogy ilyet csinálna, de nem haragudnék érte. Az már zavarna, hogy ezt ilyen agresszívan éri el- tehát kikapja a kezemből a telefont. Ha ez a típusú agresszió máshol is megjelenne, az meg aztán főleg. De még nem az a kategória, amiért szakítanék, továbbra sem.
2016. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lehet,hogy szakítanék,persze ennyi információból nem tudok biztosat mondani. Sok mindentől függ,pl mióta vagytok együtt? ezenkívül volt-e más probléma? ez az első aggresszív fellépés? De annyit mondhatok aki ilyet tesz,az máskor is fog,sőt egyre durvábban...tapasztalat
2016. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!