Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom. A csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom. A csajok szállt rá. Tudom a csaj mobilszámát. Hogy tudnék vele kicseszni, úgy hogy ne tudja meg hogy én vagyok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De csak megdgta vagy együtt is maradtak?
2016. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Küldj neki egy videofelvételt amin ez van https://www.youtube.com/watch?v=qkVlC2WgEwc


aztán hívd fel és mondd neki hogy ''Hét nap múlva meghalsz''

2016. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
vegyel egy kartyat es azon kuld hatha o is tudja a tied
2016. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Talán nem a Csaj másnéven aány hibája hanem a párocskádé!

Mivel nem a CSHAJJ csalt meg téged ezért nem őt kellene zaklatnod elsősorban hanem a barátodra vigyáznod és őriznéd.

amúgy meg elég gyerekesen és suttyó módra írsz ez ndm a tini hanem a felnőtt párkapcsolat kategória...

2016. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem érdekel ki milyen suttyónak gondol. Amit velem tettek az is az volt. Amúgy a csávó repült....
2016. aug. 28. 18:07
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, hogy miért a csajt akarod támadni.

Elvégre nem vele jársz, hanem a pasiddal.


Ilyenkor érdekes módon mindig deletelik a nők a fejükből, hogy ahhoz a dugáshoz két fél kellett, amiből az egyik történetesen a párjuk volt.


Szerintem csak szimplán szembesítsd a barátodat a dolgokkal és szakíts vele, ne kicsinyes bosszúkon törd a fejedet! 24L

2016. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5%
Ezzel a gondolkodásmóddal, más barátod is meg fog csalni.
2016. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Ne legyél kicsinyes bosszúálló. Neked attól nem lesz jobb.
2016. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj, add meg a számát, és én megbosszulom helyetted, jelképes összegért cserébe.
2016. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pff....
2016. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!