Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a helyzetről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Eddig minden nagyon szép és jó volt, az elmúlt napokban viszont egyre jobban azt érzem, hogy én csak egy pont vagyok életében amit eltűr. Én szívem lelkem odaadnám neki viszont ezt visszafelé nem érzem. A hétvégén is próbálkoztam,hogy vele lehessek, de neki mindig más programja volt, mikor felvetettem, hogy vele tartanék, ellenezte...
2016. aug. 28. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen program volt az, amin nem szerette volna, hogy jelen legyél. Az sem jó, ha mindig egymáson lógtok, hamar egymás agyára lehet menni.

Egy kapcsolatban mindig jobban szeret az egyik fél, mint a másik, ebből adódóan mindig az szenvedi meg a dolgokat, aki jobban szeret.

2016. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze nem kell egymás nyakán lógni, de a héten csak egyszer találkoztunk. Nekem ez pedig kevés... És itt nem szexuális együttlétre gondolok, hanem hogy csak vele lehessek, hogy együtt legyünk.
2016. aug. 28. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi eleinte 2 hetente találkoztunk, mert mindkettőnknek megvolt a maga dolga. Aztán 3-4 hónap után keztünk el egymásra függni, addigra stabilizálódott a kapcsolat.

Nem mindenkinek jönnek a heves érzelmek ilyen rövid idő alatt. Ha a nyakán lógsz, csak idegesíteni fogod.

2016. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eleinte éreztem felőle a heves érzelmeket ahogy írtad. Csak mintha abbamaradtak volna részéről...
2016. aug. 28. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egy hónap után abbamaradtak, akkor annak oka van. Kérdezd meg tőle, hogy történt-e valami olyan dolog, amiért visszább vett a kötődésből!?


Mondjuk, egy hónap nekem pl. nagyon kevés lenne arra, hogy szorosan kötődjek valakihez, de ez kor kérdése is, minél fiatalabb vagy, annál könnyebben zúgsz bele valakibe, legalábbis én tini koromban csüngtem mindig az exemen, szerencsére ő is igényelte.

2016. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szakítottunk, végig csak az orromnál fogva vezetett, csak jól meg volt mellettem, nem akart engem...
2016. szept. 5. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!