Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Barátnőm állandóan előrébb rangsorolja a barátnőjét mint engem! Ők szinte minden nap találkoznak, mi pedig egy héten csak egyszer. Akkor is: fáradt, fáj neki mindene, álmos stb. Több esetbe pedig mikor mondom neki, hogy szórakozni mennyünk akkor meg: nem tudom, majd megbeszéljük, fáradt vagyok stb. De amikor a barátnője szól neki, hogy menni ide-oda akkor semmi probléma nincs és megy. És mielőtt valaki azzal jönne hogy nem kell együtt csüngni, meg elmehet a barátnőjével stb ezzel én egyet értek de azt nem tudom elfogadni, hogy állandóan előrébb van a barátnő mint én!
2016. aug. 28. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem normalis.


Velunk pont forditva volt. Nem akartam elidegeniteni a barataitol sose. Viszont mikor mindig bulivolt, akkor megmondtam neki, hogy valasszon. En lettem a valasztas.


Valami azt mondja, hogy meg nem toltotted be a negyvenet, szoval ha nem mukodik, akkor hagyd ezt a kapcsolatot es keress valaki mast.


Mielott kiadod az utjat, azert probald meg erdekesebbe tenne a kapcsolatot szamara. Menjetek szorakozni egyutt, ismerd meg a baratait, stb.

2016. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam mindig csak a barátnőjére fogta, a barátnő meg falazott aztán kiderült, hogy félrekúrt.
2016. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit tegyek érdekesebbé, mikor mondom neki, hogy menjünk oszt nem! Most is lett volna egy rendezvény amire lehetett volna menni de ő húzta halasztotta. Erre szólt a barátnője, hogy van egy rendezvény (ugyan az) amire fogta oszt elment vele.
2016. aug. 28. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Kerdezo:


A fejetol budos a lab!


En csak azert irtam a vegere azt, hogy ne add fel anelkul, hogy probalkoztal volna.


Ha mar nelkuled megy el oda ahova te hivod, akkor baj van. Szerintem felreqr.

Mondjuk jo vagy biztos pontnk. Aztan majd a nyakadra akaszkodik, mikor mas visszhangzik a suna. Az ilyenekkel vigyazni kell.


Talalj ki valamilyen kamu indokot, aztan hadd gondolkozzon, hogy miert lett vege. Biztos van egy-ket dolog, amibe nem avat be.

2016. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó lecke lenne számára ez? Pénteken lenne egy rendezvény amire igent mondott, hogy menjünk el és utána vacsorázzunk gyertyafénynél. Jó lenne ha azt mondanám neki, hogy "na mi van a barátnőd nem hívott el sehová aznap?" és azt mondanám, hogy én nem akarok menni?! Meg Jövő vasárnap lenne nálunk grill party és arra is azt mondanám neki hogy nem lesz, meg egész héten távolságtartó lennék vele. Nem olyan odaadó mint máskor!
2016. aug. 28. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így volt. Én hülye fejemmel bele mentem ebbe a "játékba" és meg is lett a gyümölcse, nem csalt meg de szerinte gyorsabban kellet volna haladnia a dolgoknak, mert 3 hónapig csináltuk ezt így, hogy 5 randi volt csak (három hónap alatt!). És az ötödik randin nem voltam hajlandó lefeküdni vele és ezért dobott, és nem értette meg, hogy oké 3 hónapja járunk végül is de csak 5 randi volt, minden nap találkoztunk munkában, de az azért mégse hasznosan együtt töltött idő.
2016. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!