Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a kiakadásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

A párom épp nálam van.

Nem rég most este, Amíg én valamivel a konyhában elfoglalt voltam, azt mondta le megy zsebkendőért - a házban van a kisközért, mert ugyan az előbb volt lent de az pont ki ment a fejéből. ( épp elfogyott és allergiás) Plusz, felhívja a főnökét ( inkább munkatársi viszony), hogy akkor mikor mehet be a jattért, mindjárt jön.

Mondom az pont jó addig befejezem amit csinálok.

Erre azt veszem észre, hogy befejeztem,de ő még mindig sehol...

Már kb 20 p telt el.

Lementem a lépcsőfordulóig, és láttam, hogy kint telefonál, kezében a zsebkendő.

Mondom magamba miért nem jön fel, miért a sötétben az utcán sétál el alá, de mindegy. Fel megyek, majd le jövök megint kicsit később, még mindig telefonál, már elindult az utca vége fele... ki mentem, na jó mondom most már eltelt fél óra, megkérdezem minden okés-e . Megyek felé és fogja gyorsan le rakja a telefont, mondja , hogy csak a XY kollégájával beszélt, közben fel alá sétált az utcában, csak elkezdte mesélni az utazást ( mindjárt utazunk el) , azért nyomta ki ilyen gyorsan mert pont hívta a másik vonalon azt meg valaki...

Én persze ki akadtam és fel mentem.

Először bocsánatot kért, hogy igazam van, tessék nézzem meg, hogy tényleg a munkahelyével beszélt, aztán meg, mikor nem akartam és inkább el vonultam tőle azóta meg ő van ki akadva és nem beszélünk épp.

Tudom, hogy szeret nagyon meg megbízhatok benne stb. nem is vannak piszkos dolgai, és biztos úgy van ahogy mondja, de filmbe illő jelenet volt amit csinált, és azért egy kis időre megijedtem / ideges lettem. Tényleg olyan volt ez a szituáció...Mármint ,hogy vasárnap este, a felettesével fél óráig beszél lent az utcában, nem szokott ilyet, tényleg furcsa volt elsőre.

Szerintetek jogosan ijedtem hirtelen?


2016. aug. 28. 21:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Az ő részét is megértem, mivel biztos ártatlan, de azért az én részem is picit érthető nem?
2016. aug. 28. 21:08
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen veszekedesek kb. ovodasokhoz meltoak.
2016. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért, ha a párod ezt csinálná, te nem ijednél meg hirtelen?
2016. aug. 28. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mitol ijedjek meg, hogy telefonal? Ne csinalj problemat ott ahol nincsen.
2016. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem zavarna. Bízom benne és ha vasárnap este akar beszélni telefonon valakivel tegye. Miért kellene ebbe nekem beleszólni?
2016. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezt így elolvasva, nálam szakítóok lenne. Nehogy félre értsd, férfiként szakítanék veled, mert ez később csak rosszabb lesz.
2016. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Te most azon hisztizel, hogy a barátod fél óráig telefonált?

Anyám borogass.

2016. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem....!!!!!

csak hogy ezért le ment, és mikor meglátott egyből fogta és le tette...

ennyi.

Mondom, tudom, hülye voltam.

2016. aug. 28. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát konkrétan hülye és paranoiás voltál.


Nem írtad hány éves vagy de ezt elég hamar rakd rendbe magadban... nekem egyszer nyafogna ezért a férjem, nem picit akadnék ki rajta.

2016. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért szerintetek normális hogy valaki este az utcán telefonálgat? Ahelyett hogy felmenne? Azért lássuk be elég fura.
2016. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!