Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felidegesített a barátom! Mit szólnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én még tanulok utolsó éves vagyok a főiskolán. Ő már dolgozik. Összekaptunk valamin azt mondtam neki hogy nem is dolgozik igazán mert munkaidejében is hol az egyik haverral megy ebédelgetni hol a másikkal meg nem csak ebédelgetni hanem mászkál a városban tehát elvan. Laza a munkája nagyon. Erre azt mondja idáig el kell jutni meg ő már megteheti csináljam utána. Meg hogy amúgy azt se tudom mi a munka elkényeztett p.csa vagyok. Nagyon felhúzta magát. Ebből is gondolom hogy sz.art se dolgozik csak állandóan játsza az agyát hogy ő milyen fontos ember és érzékeny pontjára tapintottam ezzel hogy megmondtam az nem munka amit ő csinál.
2016. aug. 28. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

mi van kislány, visszanyalt a fagyi?


tudod egyáltalán, hogy mivel foglalkozik? ha tisztában lennél a munkájával, akkor nem lett volna ez a hiszti fölöslegesen!

2016. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Toxic relationship lvl 1.
2016. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok. Ráadásul akárhányszor hívom mindig vagy kajál vagy sétálgat a városban vmelyik haverral. Kijárkál munkaidőben. Megteheti mert laza.
2016. aug. 28. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha tisztában vagy, akkor nem tudom, hogy mi a hiszti tárgya! Ha valóban laza a munkája, akkor meg mi van?

Ő legalább dolgozik!!


Na és te? Diákmunkát vállaltál?

2016. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő legalább dolgozik??? Most mondom hogy semmit nem csinál. Igen én diákmunkázom és tanulok mellette.
2016. aug. 28. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te féltékeny vagy a kényelmes életére.

Ha ő ezért pénzt kap és elégedett vele a munkaadója akkor nincs ebben semmi kivetnivaló.

Én sem szakadok bele a munkába mégis jól keresek vele,de a barátnőm soha nem haragudott meg rám ezért.

2016. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Fejezd be a hisztit. Szerintem tényleg nem tudod, hogy a barátodnak mi a munkája. Te csak azt tudod, amit ő elmond róla, és biztosan erősen kiszínezi. Azért elgondolkodnék azon, hogy tényleg ő kell-e nekem, de ezen a kérdésen hidd el, már ő is gondolkozik. Lásd be, előtte már kinyílt az élet, egészen más problémái lehetnek, mint neked, aki még tanul. Keress olyat, aki még egy vitában sem p.csáz le. Nehogy azt hidd, hogy ez később majd másképp lesz.
2016. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hulye p.csa vagy...
2016. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
És baj, hogy laza a munkája, vagy mi a gond?
2016. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert laza a munkahelye, még dolgozik. Irigy vagy a kényelmes életére, ez van. Nyilván sokat tett azért, hogy rugalmas, szerethető, és feltehetőleg jól fizető munkája legyen. Csak nem mérnök?
2016. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!