Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy ő fontosabb nekem, mint én neki?

Figyelt kérdés

Nem is volt kapcsolat, "ismerkedési fázisban" voltunk még csak. Ez egy hosszú, több hónapos folyamat volt.

Józanul nézve, kb. az elejétől én tettem a dologba többet, de elég nyilvánvalóan érdeklődött irántam ő is.

Most viszont harmadik napja még csak nem is keres, rám sem ír, én meg nem akarok futni utána. Miért mindig, minden nap nekem kell küzdeni érte?


részemről elég egyértelműen komolyabb volt a dolog, (ő ezt nem tudja, szerencsére) és most nagyon magam alatt vagyok.


2016. aug. 28. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Fiú vagy vagy lány?


Ha fiú: a csaj csak kéreti magt, egyébként lehet azt várja hogy előrébb lépjetek egy kicsit. Állj a sarkadra, mindent nevezz nevén: járás, randi, szerelem, stb. Ha erre sem reagál, akkor valószínűleg neki nem jelentesz ennél többet.


Ha lány vagy:

A pasi után nem lehet futni és nem is kell. Ő a vad, te a vadász. Ha nem ír, ha nem keres, akkor egyszerűen nem érdekled eléggé. Ne járasd le magad azzal, hogy írsz neki 1 hét múlva hogy "nem kerestél? van valami baj?" Nem és kész. Ennyi volt a részéről, ha más lenne a szitu akkor törné magát hogy veled legyen. De remélem akkor sem ugrasz a nyakába ha 2 hét után eszébe jutsz hogy "alig vártam hogy írj!". Inkább csak egyszerűen "áh..eléggé elfoglalt voltam" és tartsd meg a megfelelő távolságot. Közben randizz, pasizz másokkal, uyganis valószínűleg ő is ugyan ezt teszi...

2016. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elnézés, este van: Te a vad, ő a vadász! ;)
2016. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam. Ugyanúgy én tettem többet a dologba (kb mindent), én küzdöttem, én kerestem mindig.

Utána neki is volt egy ilyenje, hogy nem keresett semmilyen formában. Nem akartam írni neki de utálom a lezáratlan dolgokat. Vártam 6-7 napot, egy szót sem írt. Ráírtam, hogy lezárjuk és kész. Még csak nem is ellenkezett, szimplán nem volt pofája neki megírni, hogy problémája van. :)

Várj még néhány napot, ha nem keres akkor zárd le. Értelmetlen így kapcsolatba kezdeni.

20L

2016. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtad hosszú több hónapja húzódó folyamat ami be se akar nagyon indulni...

Én nem várok senkire se, nem érdemes olyan szekér után szaladni ami nem vesz fel....

2016. aug. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!