Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Filmmániás a párom de én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filmmániás a párom de én nem szeretem őket mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a mostani párommal és eddig minden szépen alakul kettőnk közt de viszont van egy két dolog amit nem szeret bennem. Az egyik az,hogy én mindenkit kritizálok mármint egyes embereket. Akiről észreveszem,hogy rólam beszél és nevet rajtam. És ez nem tetszik a pasimnak azt mondja,hogy ez egy hülye szokásom ne foglalkozzak senkivel csak magammal ne figyeljem azt,h ki mit mond. De engem baromira idegesítenek az ilyen emberek és nem bírom megállni szó nélkül. A másik nagy probléma pedig a filmmániája mert én ki nem állhatom soha semmilyen filmet nem nézek mert egyszerűen nem érdekel. Ő meg minden nap megnéz 1 vagy 2 filmet amit letölt a netről. És azt mondta ezt nekem meg kell szoknom mert ő nem mond le a filmekről. Én meg ahogy magam ismerem soha nem fogom szeretni a filmeket ezt ne is kérje tőlem. Engem valahogy nem érdekel inkább helyette zenét hallgatok. Nem akarom a pasimat ezért elveszíteni mert 2 dolgot nem szeret bennem. Azt mondta,hogy ő nem akar szakítani csak őszinte akart lenni hozzám és ezért mondta el. De valami azt súgja,h már nem is igazán akar engem nem tud elfogadni olyannak amilyen vagyok. Kérdeztem tőle,h miben változzak azt mondta,hogy ő ilyenre soha nem kérne,hogy változzak meg . Nem tudom mi tévő legyek nem akarom,hogy elhagyjon engem ez miatt. Szépen le akarok ülni megbeszélni vele a dolgot de személyesen. Csak attól félek,hogy már nem is lesz rá alkalmam mert közli velem,hogy szakítani akar. Szerintetek mit kéne tennem? Zaklatni sem akarom megfogadtam magamnak tegnap este,hogy nem is írok neki megvárom,h ő keressen.
2016. aug. 29. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Na idefigyelj! Rohadtul megérdemelnéd hogy elhagyjon és ezt nőként mondom. Veled nem lehet megmaradni együtt, borzalmas vagy egyszerűen ezzel a hisztis pi**csa szövegeddel. Nekem egy fél perc elég volt, hogy írtózzak tőled és a dumádtól.
2016. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha emiatt szakítanátok, akkor nem vagytok százasok!


Én sem szeretem a filmeket, barátom szereti.

Emiatt nem volt vitánk, elfogadtam, hogy neki mások a szórakozási igényei mint nekem. Na puff!


Ne balhézzatok ilyen semmiségeken!

Ha ez ekkora problémát jelent az elején, akkor mi lesz később?


Próbálj ne problémázni olyanon amin nem kell!

Abban pedig igaza van a barátodnak, hogy ne foglalkozz másokkal.

Neked lesz rosszabb, nem annak aki megszól.

2016. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Na ne viccelj már te nem is ismersz és leszólsz? Mit tudsz te rólam szerintem semmit nem is ismersz akkor meg mit ugatsz? Sokat tudsz inkább felejtened kéne.
2016. aug. 29. 09:06
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszerűen rettenetes vagy.
2016. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

#1-es válaszolónak adok igazat. Ritka egy hülye felfogásod van.

1. Kritizálsz másokat? Miért te olyan rohadt tökéletes vagy? Kicsinyes és buta dolog.

2. Filmeket néz, elmondja hogy neki ez fontos, te ahelyett hogy értékelnéd hogy egyenes hisztizel rajta.

Hagyd békén hagy nézze, nem kötelező nézned neked is ha nem érdekel. Bár azért tegyük hozzá hogy ekkora áldozatot azért lehet hogy nem halnál bele ha hoznál és néha megnéznél vele egy-két filmet, meglepődnél hogy mennyire tudja építeni az embert...

2016. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Egy rettenet, egy rém, egy sárkány, egy borzalom. Kinek kellenél te? Jézusom. Szerintem örülj hogy van egy szerencsétlen aki szóba áll veled.
2016. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, keress másikat. Ha egy hónap után már olyan problémáid vannak, mint másnak évek után, akkor fölösleges erőltetni. Két ember vagy elviseli egymás hibáit, vagy nem, ti ez utóbbi kategóriába tartoztok. Mi lesz, ha összeköltöztök, és kiderül még egy-két olyan szokás, ami nem tetszik?
2016. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én nem balhézok vele ha nézi csak rám ne erőltesse.Ha meg ezért elhagy hát hagyjon nem fogok sírni többet senki után.
2016. aug. 29. 09:10
 9/20 A kérdező kommentje:
Na jol vagy hagyjuk az egészet.
2016. aug. 29. 09:11
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyenes út a boldogtalanság felé! Később borzalmas lesz. Minél előbb szakítsatok. Olyannal kezdj aki hasonló.
2016. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!