Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek az apró dolgok jelenthetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az apró dolgok jelenthetnek valamit, vagy hülye vagyok amiért ezen gondolkodom?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt,és én észrevettem pár apró dolgot, amiből azt szűrtem le, hogy talán már nem vagyok annyira fontos neki, illetve nem tekint egyenrangú félnek.

Bár lehet csak a női túlgondolási jellemzők nyilvánulnak meg rajtam...nem tudom eldönteni, hogy valóban jelentenek valamit, vagy ezek apró kis hibák amik normálisak?

Ebben kérem a segítségetek, tisztán szeretnék látni.


Első ilyen dolog: hazaértünk, akkor kötötték be újra a netet, feküdtünk az ágyon és terveztük, hogy filmet nézünk. Közben bejött anyum, elmesélte hogy mi zajlott le itthon amíg nem voltam itt(veszekedés)ami nagyon megviselt,mivel rólam is szó volt, rosszul esett. Kérdeztem a barátom mit szól hozzá, mondott 1-2 mondatot, de közben nézte a facebookját. Már potyogtak a könnyeim, de nem ölelt volna meg,egy puszit nem adott volna. Ekkor én is elővettem a telefont, mint ő: elkezdtem facebookozni, szóval konkrétan ültünk egymás mellett percekig így, mire észrevette,hogy valami nem okés velem.

Olyan volt,mintha fontosabb lett volna neki a netezés, mint én. Aztán meg aztmondta,hogy nagyon belemerült,de ő már elmondta a véleményét, és miért nem bújtam én hozzá...


2. Ami zavart, felhívta az egyik barátja,hogy mit csinálunk, nem megyünk-e ki egyet.Ő mondta,hogy nemrég értünk haza, de mindjárt megy(nem megyünk, hanem ő megy)

Majd letette, kérdeztem ki volt, elmondta, s kérdezte hogy megyünk ugye? Mondom te csak azt mondtad te mész,lehet rám nem számítanak ha nem mondtad...Ő meg hogy de evidens hogy én is megyek vele, mert mindenhova velem szeret eljárni...


3. Mikor már ott ültünk, felhívta egy másik barátját,hogy jöjjön ő is ki hozzánk, majd mikor az kérdezte, hogy ki van velünk ő mindenkit felsorolt, majd utoljára mikor végzett akkor jutottam eszébe hogy hoppá én is ott vagyok ,és benyögte az én nevem is.

Egyikük szóvá is tette,hogy megtisztelve érzi magát,amiért őt mondta először és nem a barátnőjét.


Nekem ez az egész olyan volt,mintha engem már emberszámba sem venne, mintha ott se lennék...

Látta,hogy rosszul esett, utána meg mind próbált hízelegni, hogy de ő nem úgy akarta és attól még ugyanolyan fontos vagyok neki, nem számít a sorrend.

Most nem tudom mit higgyek.


Szerintetek túlgondolom ezt az egészet? Ti mit szólnátok?20l


2016. aug. 29. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Tul sok idod van.


21/N

2016. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeségeken gondolkodsz...


23F

2016. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérlek, ezt a kérdést a tini párkapcdolatok kategóriában tedd fel újra!
2016. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Ójaj, de még mennyire hiszti! Túlkombinálod, nem is kicsit, rászben ráadásul a te hibád is.


1. Ha bajod van, azt kommunikáld felé. Ne várd azt, hogy olvasson a gondolataidban, mert erre senki nem képes, szóval ha bánt valami, a legcélszerűbb kinyitni a kicsi szád és kommunikálni.. Most képzeld el azt a szitut az ő szemszögéből. Otthon vagytok, bejön anyukád és elkezd hozzád beszélni. Mivel nem hozzá szólnak, illetve valszeg (teljes joggal) baromira nem érdekli, mit akar, nem figyelt, helyette belemerült a netezésbe és nem is hallja, mi hangzik el. Erre te mit csinálsz? Ahelyett, hogy rászólnál, hogy "Tefigyu Géza, anyu ezt és ezt mondta, ez és ez rosszul esett, rámférne egy ölelés", magadban puffogsz, produkálod magad, bőgsz a semmin és várod, hogy vegye már észre, de magad egy büdös szót nem szólnál, aztán meg vagy sértődve.. Ez színtiszta hiszti.



2. Hiszti. Ő alapnak vette, hogy mész vele, mint mindig, neked meg külön meghívás kell? Díszpapíron, postagalambbal esetleg?


3. Hiszti. Úgy, ahogy a fenti esetben, valszeg tök alap volt neki, hogy ott vagy, nem jutott eszébe külön említeni.



Szerintem tanuld meg normálisan kommunikálni a problémáid (na meg gondold meg kétszer, mielőtt valami baromságot összekombinálsz és megsértődsz rajta, mert úgy viselkedsz, mint akinek semmi problémája, így gyorsan kitalál valami drámát, hogy ne unatkozzon...) az óvodás szintű vergődés helyett, sokkal boldogabb leszel.

2016. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon gáz, ha te magad alá kerülsz és ő még csak vigasztalni sem próbál. Helyette inkább a face-t nézegeti. Ez több mint intő jel.
2016. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Eszembe nem jutna fészbukozni a párom mellett, kivéve ha közösen nézünk meg rajta valamit!


Kérdező: sajnos a leírtak alapján nem egy komoly párkapcsolatról van szó, de ez azért is lehet, mert nem egészen felnőtt párkapcsolatról van még szó.


Kommunikáld vele le, hogy mi a problémád, ne tartsd magadban, mert az sosem vezet jóra.

2016. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos rokonlelkek vagyunk, engem is zavarnának ezek a dolgok. Rossz érzést okoznának, és szóvá is tenném - épp mint te.

20/N

2016. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A.R. ***** válasza:
Hát te hülye vagy :D
2016. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te max 16-17lehetsz... de sokat is mondhattam..

Ne mar...

2016. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!