Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 46/nő vagyok,18 éves lányommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46/nő vagyok,18 éves lányommal élek. Ez nyilván nem könnyíti meg egy férfival való együttélésemet. A mostani párommal nem is megy, akkor vagyunk jól ha csak találkozgatunk. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szeretnék igazi társat,komoly élettársi kapcsolatot,de nem tudom eldönteni hogy mostani párommal nem illünk egymáshoz,vagy én nem vagyok alkalmas társkapcsolatra.

Tudjátok,a szokások,alkalmazkodás.


2016. aug. 29. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam volt hasonló, az volt a probléma, hogy a nőnek a lányára mindig volt ideje, elhiszem, hogy a lánya meg minden, de rám szinte alig fordított valami figyelmet, amit a lánya kitalált mindig az volt, én úgy valahol a 100. ember voltam a sorban.ÉS túl egyoldalú volt a kapcsolat.


ráadásul a lánya minden utolsó szemét rib**ancnak lehordta az anyját nem is egyszer, nagyon sokszor úgy beszélt az anyjával mint a kutyájával, de mindenre csak az volt a válasz, ejjnye bejjnye fejezd be. másnap mintha misem történt volna....


És kissé túl egyoldalúnak éreztem azt, hogy ő mennyire szeret és én mennyire őt, és én mindenre képes voltam érte ő meg semmire. Persze ha a kislány kitalál valamit, hogy anyu menjünk moziba akkor én le vagyok pattintva egyből.

2016. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1#

Ez azert van mert egy anyának mindig a gyereke az első mindenben! Őt fogja előtérbe helyezni.

2016. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Okés ezt értjük, hogy a gyerek minden , de az már megint más ha 100-ból max 1x van ideje a férfire 99%-ban csak a lányára. Akkor döntse el kivel akar élni a lányával vagy velem vagy mindhárman de akkor legyünk korrektek.
2016. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne volnál alkalmas párkapcsolatra?

A lányodat se a gólya hozta, gondolom.

Az bőven előfordul, hogy valakivel egy szintig jó együtt, de együtt élni nem menne vele. Az szerintem természetes.

2016. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!