Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretjük egymást, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretjük egymást, de nem tudom mit hoz a jövő, eléggé homályos. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Párommal 9 hónapja vagyunk együtt, távkapcsolat volt az elejétől fogva. Átlagosan kéthetente találkozunk, ő külföldön dolgozik, olyan munkája van, amely által gyakorlatilag bárhova elutazhat a világon dolgozni, tehát sohasem tudhatjuk, mit hoz a jövő. Nem várom el tőle, hogy egy ilyen fontos munkát miattam otthagyjon, de nem is tenné meg, és tőlem sem várja el, hogy hasonlót tegyek miatta. Nagyon szeretjük egymást, csodálatosan viselkedik velem, kényeztet, mindig kedveskedik, minden nap beszélünk akár skypeon, akár chaten, már a szüleivel is találkoztam és ő is az én szüleimmel, az összes jó barátját ismerem, stb. Olyan ember, akire mindigis vágytam. Viszont ő nagyon realista, azt mondja, hogy nem tud nekem semmit ígérni, mert sohasem tudhatod, mit hoz a jövő...nem zárja ki azt sem, hogy örökre velem marad, de nem tudja megígérni. Tudom, hogy a legtöbb párkapcsolat egy idő után tönkremegy, de attól még boldog lennék, ha nem így gondolkodna. Az előző párkapcsolatom rémes volt, a barátomtól gyakorlatilag mindent eltűrtem és szerintem csak azért, mert mindig azt hangoztatta, hogy én leszek a felesége, a gyerekei anyja...és emiatt eltűrtem azt, hogy szerencsétlennek, nyomorultnak, kövérnek (165cm vagyok és max 60 kg) nevez, mindig változtatni akar rajtam...A mostani párom úgy szeret, ahogy vagyok, nem akar megváltoztatni, elfogad teljes mértékben. Nagyon csodásan érzem magam vele, sokat utazgatunk, finomakat vacsorázunk, csomót filmezünk, imád velem beszélgetni, imád velem lenni :) Csak a jövőő...tudom én is, hogy nem jó annyira beleásni magam a jövőbe, mert senki sem tudhatja mit hoz. Saját bőrömön tapasztaltam, hogy az ígéretek néha semmit sem érnek - a párom is azt mondja, azért nem ígér, mert nem 100% abban, hogy be tud mindent tartani. Mit tegyek, hogy ne aggódjak állandóan ezen?? Legnelül tudom, hogy ha őt szánták nekem, akkor együtt maradunk... ha meg nem, akkor is túlélem. Szeretem nagyon, egyszerűen nem látom okát annak, hogy emiatt szakítsak vele, sokszor mégis szomorú leszek ha túl sokat gondolkodom ezen. Ő azt mondja, nem érti, a nők miért bonyolítanak el így mindent, és szeretné ha boldog lennék, hiszen szerelmesek vagyunk, jól érezzük magunkat egymás társaságában. Mit tehetnék?
2016. aug. 29. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel távkapcsolat, ezért nem lehet tudni, hogy napiszinten hogy működne a dolog. 9 hónap alatt azért már valamennyire megismerted. Ami aggasztó, hogy Ő állítja, hogy nem tudja mit hoz a jövő... Miért nem tudja?Nem veled tervez?


Te tanulsz még, vagy mi a probléma?Miért nem laktok együtt?

2016. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátodnak hogy nem tudni mit hoz a jövő, minek igérgessen ha úgysem tudná véghezvinni.


Amit tanácsolok foglald el magad és ne ezen kattogj!

Valamint élvezd ki amíg együtt vagytok, hiszen tudod előző kapcsolatod alapján is hogy lehetne rosszabb is.

Nem írtad milyen idősek vagytok, 20 on évesre tippelek. Ezért még mindig lehetséges hogy 30 felett megunja a "cigány" életet és megállapodik egy fix munka mellett.

2016. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én 23, ő 27. Nem "cigány" munkája van, hanem tanácsadó. Nagyon fontos neki a karrierje, mindigis rengeteget tanult, nagyon okos.

Én diák vagyok még, de ő még nem állna készen egy ideig összeköltözni, egyke, ezért megszokta az egyedüllétet, ő későn tervez családot is alapítani, de legalább tervezi, nem az örökös agglegény. Egyelőre most a munkája a legfontosabb neki ezt én elfogadom mert rengeteget tett azért, hogy ilyen munkája legyen.

2016. aug. 29. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
"cigány élet" ezt arra mondják aki úgy dolgozik hogy bejár több országot, de akár csak egy országot, gyakran úton van a munkája miatt :)
2016. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék senkivel komoly kapcsolatban lenni aki legalább az elején nem biztos benne hogy velem tervez. Persze elromolhat bármelyik kapcsolat, de mikor minden rendben van miért nem tudja? Hogy akar így házasodni valaha? Ott is meg kell ígérni előre amit nem lehet tudni...
2016. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!