Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított most velem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított most velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szombaton páromtól kérdeztem mire számíthatok vele kapcsolatban a jövőben,összeköltözést illetően?! Nem vagyunk tinik,a lehetőség is adott lenne rá. A lényeg,hogy kiakadt,nem akart erről beszélni,fölhúzta magát és azóta felszívódott. Én meg nem akarom zaklatni,de most azt se tudom mi van. Közel 3 éve vagyunk együtt.
2016. aug. 29. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Háát... a következők történhetnek:


1. visszajön, és megmondja, hogy te vagy élete szerelme és összeköltöztök

2. visszajön, és azt mondja viszlát szerelmem ennyi volt

3. nem jön vissza max idővel kapsz egy üzit, hogy ádíjjosz

2016. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a francba és ne keresd. Ha ezen így kiakad, akkor ebből a kapcsolatból se összeköltözés se más nem lesz.

Könyveld el, hogy ez ennyi volt.

Ha egy idő után előkeveredik, akkor küldd el! Max. csak azért keres, mert szexelni akar. Komoly szándékai nem lesznek akkor se.

2016. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
már rég ott kellett volna hagynod.ha visszajön is hagyd a fenébe. normális ember alapból nem tűnik el napokra a párja elől. meg normális kapcsolatban felnőttként 3 év után alap az együttélés .
2016. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszajött és olyan,mintha semmi nem történt volna. Elfut a felelősség alól...
2016. aug. 29. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!