Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom állandóan törli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom állandóan törli az üzeneteit, valamit titkol?

Figyelt kérdés
Néha megemlíti,hogy írt neki egy csaj ismerős,de kitörli az üzenetet még mielőtt elolvasnám.Már mondtam neki,hogy nem kellene ha bízik bennem,de azzal magyarázza,hogy bárki feltörheti az oldalát és elolvashatja.Pár alkalommal sikerült elolvasnom mielőtt kitörölné,de idáig még nem találtam semmit ami miatt kiakadnék.csak az hogy törölgeti,mintha nem bízna bennem?!

2016. aug. 29. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ő nem bízik benned,mert törli,te nem bízol benne,mert elolvasnád.Mi a lófa.sznak vagytok ti együtt?
2016. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem furcsa, hogy törölgeti, főleg ha csak ennek a csajnak az üzeneteit. Én csak akkor töröltem ha volt okom rá, minden más üzenet maradt a helyén.
2016. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Argloss ***** válasza:
54%

Én is mindig kitörlöm az üzeneteimet, pedig nem csinálok semmi olyat sem amit ne tudnék felvállalni mások előtt. Viszont megszoktam gyerekkoromban, hogy az emberek visszaélnek bármilyen információval, ezért nem érdemes megadni a lehetőséget arra másoknak, hogy kutakodjanak.

Ha neked nem elég az ő szava és ellenőrizgetned kell, akkor nem is vagy érdemes a bizalmára.

2016. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem te nem bízol benne, hogy elolvasgatod az üzeneteit. Lassan 4 éve vagyunk házasok a párommal előtte 3 évig jártunk és a mai napig nem tudom a facebook jelszavát. Nem azért mert nem mondaná el, hanem mert engem hidegen hagy. Neki is vannak barátai akikkel beszélget nekem is és előjönnek olyan helyzetek, amikor egy-egy ilyen barát nehezebb helyzetben van, valami problémája van és úgy gondolom, a barátnőm problémája nem tartozik a páromra nem véletlenül nem kürtöli világgá. Az, hogy házasok vagyunk csak annyit jelent, hogy úgy érezzük összetartozunk, de nem azt, hogy ezentúl egy emberként éljük le az életünket és senkinek semmi magánügye nem lehet...
2016. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi meg 13 éve vagyunk együtt és a párom facebook-ja mindig nyitva van, és volt olyan, hogy beleolvastam, mivel szabad, és nem találtam benne semmit. Az én fb-om viszont le van védve jelszóval, bár ha nagyon akarna messengeren keresztül belenézhetne. Nem tudom miért nem lehet elfogadni, azt, hogy mindenkinél máshogyan van és, hogy van ahol nem bűncselekmény elolvasni a másik ember üzeneteit.
2016. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok embernél alap, hogy azonnal törli az üzeneteit, anélkül, hogy bármi oka lenne rá.
2016. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene ha a párom így viselkedne. Ha csak barát, miért kell törölni az üzenetet és hogyan élnének vele vissza? Akkor azt is törli amit neked írt? Gondolom nem. Bűzlik a dolog. Lehet nem csal meg, de mondjuk flörtölget.
2016. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Argloss ***** válasza:
40%

Tegyük fel, hogy Géza elmeséli a pocsék gyerekkorát, hogy az apja hogyan verte szét minden nap, a testvére hogyan erőszakolta meg a hátsó kertben, hogyan alázták meg nap, mint nap az iskolában és ezt elolvassa a barátja párja is, aki ezek után már nem fog tudni ugyanúgy viselkedni vele. Esetleg még el is szólja magát valahol. Hogyan fogja érezni magát Géza, hogy az egyetlen ember is elárulta akiben megbízott!?

Marhára nem kellene semmilyen személyes dologba beleolvasni ami nem a sajátunk. Az emberi kapcsolatok nem feltétlenül csoportosak.

2016. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyèrtlműen titkol valamit. Lehet ártatlan dolgot. De aaz biztos,hogy titkol.
2016. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8#-as azért az ilyen dolgokat nem sms-ben szokták megírni az emberek egymásnak.
2016. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!