Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell a "jobb", akivel talán boldogabb lenne? L

Figyelt kérdés
Ha egy fiú jól megérti egy lánnyal magát, megkönnyebbül, ha vele beszél, megérti őt, igazi társnak tartja, értelmesnek, rendesnek, illetve veszettül akarja, kívánja, akkor mi oknál fogva nem hagyja ott a jelenlegi barátnőjét az újért cserébe, ha a jelenlegi nem olyan, mint aki megadja számára azt, amire vágyna?
2016. aug. 29. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak mert nem egy olyan kapcsolatot látok,ahol nem boldog az egyik fél, mégis a kapcsolatban marad. Max. panaszkodik, de nem változtat.
2016. aug. 29. 20:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert sok ember nem szeret vagy nem mer kilépni a megszokott komfortzónából.Inkább panaszkodnak,nyavalyognak,de nem tennének a boldogságért,inkább megalkusznak...én sem értem az ilyen embereket,nem vagy ezzel egyedül.
2016. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Azért ha annyira rossz lenne a másikkal akkor már rég ott hagyta volna.


Te kívül állóként látod őket, és amúgy is hajlamosabb az ember elfogult lenni magával szemben ha szerelmes. Te gondolhatod azt, igen én sokkal jobban tudnám szeretni, meg tudnám adni amire a más nem képes.

Szerintem ezt hadd döntse el ő. Illetve az, hogy nem lép az is egy döntés.

2016. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 nem,sokan hiába vannak szar kapcsolatban,nem lépnek ki,mert megszokták már és nem akarnak változtatni.Ilyenkor jönnek a megcsalások.Ahelyett,hogy korrektül szakítanának,ha már egyszer nem jó a kapcsolat...
2016. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert langyos vízben pancsikálnak, és el vannak ezzel. Cselekedni, tenni a boldogságunkért nem könnyű és nagy a rizikója, ezért sokan nem is teszik, aztán meg csak sírnak.
2016. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!