Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt lenne a vége?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyunk együtt párommal és csúnya veszekedés után a napokban elridegült, azt mondta időt szeretne. Megpróbáltam megkérdezni mi történt? A válasz rendszerint az volt hogy; nem veled van a baj hanem velem. Nagyon igyekeztem helyrehozni a kapcsolatunkat és állítása szerint szeret és nem akar elhagyni,de még mindig nem tisztázódtak benne a dolgok. Velem is akar lenni meg egyedül így mostmár hetente 2szer találkozunk. De ez az egész nagyon megviselt, pár nap alatt 4kg-t vesztettem a sok stressztől. De már nem tudom mi tévő legyek. Nem akarom elengedni tényleg szeretem de van hogy nem törődik velem ha átmegyek hozzá csak gépezik vagy a telefont bújja és már keveslem az együttléteket is. Persze nem mondom hogy én tökéletes vagyok volt hogy apróságok miatt nekiestem de volt hogy ha ezeket is felhoztam mindig csak azzal támadt ogy hisztis vagyok. Olyan mintha már elmúlt volna felőle a régi szerelem. Vagy még adjak időt és mindez rendbe hozható? Teljesen eltudom képzelni vele a jövőm, nem arról van szó. De nem tudom mit legyen.

2016. aug. 29. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Elhidegült tőled, tojik a fejedre és még ő kér időt...

Nem godolod, hogy ennek fordítva kellene lennie?

Ha ezekután még könyörögni fogsz neki és utánajárkálsz csak azt fogod elérni, hogy jól megalázod magad neki.

2016. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rbácsi válasza:
Ha azt mondja: "nem veled van a baj,hanem velem", az azt jelenti, érzései feléd megváltoztak,de nem meri bevallani!Ne hagyd,hogy emiatt szenvedni lásson,mert csak az egóját növeled!
2016. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt elég rendesen ki is mutatja hogy megváltoztak.

Lassan ahhoz már késő.

Elég ragaszkodó típus vagyok és emelett túlérzékeny.

Ha egy kicsit is azt mutatnám hogy erős és nem meghunyászkodó vagyok, félek hogy megbántom és kicsivel később megkeresem.

2016. aug. 29. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs önérzeted és már nem szeret. Sajnos ez van. Lépj tovább, amíg utána koslatsz, csak szenvedni fogsz.
2016. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ő már lezárta ezt a dolgot.

"félek hogy megbántom " - TE?????????????????????

2016. aug. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A túlérzékenység elfogadhatatlan! Szívd fel magad és ne legyél lábtörlő!

Lépj tovább és ne zaklass senkit, ha nem kellesz mert lealázod magad ha nő létedre sirva futkosol olyan után aki a fejedre se kakil.

2016. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A.R. ***** válasza:

Nem veled van a hiba hanem velem XDDDDDDDDDDDd

Ez ősidők óta a legszarabb szakítós duma. Nem merem megmondani ezért bűntudatból magát szapulja.

Szakítani akar csak nem mer. Gyáva féreg

2016. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!