Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék bosszút?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szemét dolog, tudom...de mostanában a párom megkeseríti az életem.

Jelenleg én dolgozom csak, ő már egy éve nem....nem kap semmilyen segélyt, pénzt sehonnan, én tartom el, az én házamban lakunk, rezsit én fizetem, én főzök, mosok, takarítok, szóval ő semmit sem csinál. Csak ül a gép előtt, pókerezik, vagy a tabon játszik, alszik, csavarog.

Odáig fajult a dolog, hogy folyton eltűnik pénz, néha csak 500ft, de van, hogy 20 ezer, folyton piál, eltűnik és éjjel jön haza. 3 hónapja ez megy. Beszéltem vele, de nem változik semmi. Így arra jutottam, kellene valami, amitől észhez tér. Nem durva dologra gondoltam, csak amiből észreveszi, hogy rossz úton jár.

Pl nem veszi fel a telefont, szóval én sem venném. Iszonyatosan féltékeny ( 6 éve vagyunk együtt, sosem volt rá oka ), szóval ha kicsit kihívóbban öltöznék, sminkelnék, kilakkoznám a körmöm, hátha rádöbbenne, mit veszíthet. 29 éves vagyok nem akarom egy olyan ember mellett leélni az életem, akinek nincsenek céljai.

Nem megcsalni akarom, csak rádöbbenteni, hogy változnia kell.

Nem is durva dolgokat akarok tenni, csak olyat, amitől észhez tér.

Tudnátok tippeket adni?

És kérlek, ne mondjátok, hogy ez nem vezet sehová...alapból igaz, de ő más. Rá a szavak nem hatnak. Ő csak a tettekből ért. Ha nem változik, még utoljára beszélek vele, de ha nem tesz semmit, vége.

Kérlek adjatok tippeket!


2016. aug. 29. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nehéz kérdés.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ő olyan mélyre csúszott, hogy egy éve nem csinál semmit, a te pénzedet meg lelkiismeret-furdalás nélkül elissza, akkor valószínűleg a tettek sem fogják változásra bírni.


Biztos akarod vele folytatni? :C


20/L

2016. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Én visszaküldeném a mama hotelba, és azt mondanám, hogy csak akkor jöjjön vissza, ha összeszedte magát. Vagy akkor se. Ilyen emberrel senki sem akar együtt élni.
2016. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha szerinted az, hogy kilakkozod a kormodet megvaltoztat egy lusta, semmirekello herét, akkor a te fejedben is nagyon-nagyon gondok vannak ezzel a parkapcsolattal kapcsolatban. Az ilyen mihasznat mar cirka feleve ki kellett volna dobni, nem bosszut allogatni meg kormocsket lakkozni. Az nem fog megoldani semmit.
2016. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem, ilyen formában nem akarom vele folytatni.

A körömlakkozás egy utalás volt,mégpedig arra, hogy féltékennyé tenné, ha olyasmit csinálnék, amit eddig nem. Azt szeretném, ha elgondolkozna.

De igazatok van, sajnos. Az a baj, hogy még mindig szeretem, és ezért szeretném felrázni őt.

2016. aug. 29. 22:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked már nem bosszú kellene az eszednek járnia 29 éves fejjel, hanem a lúzer semmirekellő pasidtól megszabadulnod aki visszahúz minden előrejutásodhoz az életben.

Ilyenkor az együttélő párok már a közös jövőjüket alakítjűák ki, nem így élnek. Ha azt írtad volna 20as éveitek elején vagytok még talán elfogadnám, de ez már így nem elfogadható.


Az a baj hagytad, hogy 1 évig ez menjen ő már annyira elkényelmesedett, hogy nem tudom mit fogsz tudni beszélni vele amitől hirtelen megváltozik, de egy olyan életerős szőrösseggű férfi mint a párod eláshatja magát, hogy egy nővel tartatta el magát.

2016. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszar, lusta, iszik? És még kérdés van? Nem bosszú kell, hanem lecserélni a zárat és kirakni a cuccait. Mert nem az jön le, hogy önéletrajzokat irkálva szenved a munkakereséstől, hanem hogy játszik és iszik. A féltékenység pedig nem szeretet, csak birtoklási vágy jele. Rakd ki, élősködő. Jobbat érdemelsz. Az lenne az alap, hogy legalább segít a házi munkában.
2016. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Valahogy így, hogy korrekten kimondtátok, belátom, hogy lépnem kell.
2016. aug. 30. 05:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet.... ingyen lakás, lopható pénz, pia.... azt is elviselné cserébe, ha pasikat vinnél haza.

4 év iszonyúan sok idő a semmittevésben - én nem tudom, ha akarná is, hogy lehet abból kimászni.

Ezektől a kis praktikákból nemigen.

Elhiszem, hogy szereted, de még 20-30 évet így?

2016. aug. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bence_ ***** válasza:
Pasiként marha vacak a semmit téves hiszen arra vagyunk teremtve, hogy eltartsuk a családunk. De ez a teher nem jogosít fel arra, hogy pókerezz,fetrengj,lopj és igyál. Pasid jellemével van gond avval ahogy reagál egy megoldandó feladatra.
2016. aug. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó nagy pofon lenne neki, ha kidobod a lakásodból, és mehet amerre lát. Esetleg idővel össze is kapja magát.


Jelenleg az a helyzet, hogy a helyedben nem húzgálnám a bajszát, mert egy piásabb pillanatban elver, mint szódás a lovát, csak mert féltékeny. Tudom, tudom, ő nem olyan... De amikor megismerted, akkor meg nem olyan volt, aki bahik dolgozni, és neked kell eltartani, meg ellátni a háztartást, mert kb. annyit ér, mint egy szobanövény.

2016. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!