Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem eltávolodtunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem eltávolodtunk a férjemmel. Más is járt így?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, ebből 3,5 éve vagyunk házasok. Van egy 3 éves kisfiunk. A gyermekünk születése után kezdődött, mivel kevesebb időnk jutott egymásra. Azóta voltak jobb és kevésbé jó időszakok. Most várom a 2. babánkat, amit annyira mg nem terveztünk, de így alakult. nagyon szeretem, de egy ideje már szinte egyáltalán vagy nagyon ritkán kívánom csak vele a szexet, és ezt ő is érzi. Nem egy Adonisz, kicsit pocakos, bár ez régebben is így volt, 10 évvel idősebb nálam. Nem tudom mit tehetnék, nem értem miért érzek így, ez nagyon rossz érzés..
2016. aug. 30. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmúlt a varázs, jött a gyerek, sőtt megint terhes vagy, gondolom egymásra alig van időtök. Ez ilyen esetben normális. Több időt kéne csak kettesben együtt tölteni, kimozdulni otthonról a megszokott helyről. De gondolom nem fogtok, nem tehetitek munka miatt stb... Így szépen lassan meghal majd a kapcsolat.
2016. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez teljesen normalis, mi hat eve vagyunk egyutt nalunk a negyedik evben voltak hasononlo tunetek annak ellenere, h nincs gyerekunk. A fefjem nalam is tiz evvel idosebb, meghizott de nalunk volt egy harmadik is a kepben attol fuggetlenul h nem csaltam meg:-)


Ennek a kettonek az egyuttes hatasa eredmenyezte, h abszolut nem kivantam ot, minden amit csinalt rossz volt, mar az irritalt ahogy levegot vesz:-))Aztan visszaallt minden a normal kerekvagasba a harmadikat atbeszeltuk, reszemrol elmult, es a ferjemmel megint ugyanolyan klassz mint regen:-))


Sztem tobb kozos kikapcsolodas kene nalatok, illetve ravenni egy edzesre, esetleg uj hobbi minden amiben ujra egymasra talalhattok. Nalunk az, h rendbejottunk iszonyu nagy melo volt de megerte:-)Hidd el egy hazassag alatt vannak ilyen idoszakok, nem a vilag vege csak dolgozni kell rajta es valtoztatni:-))

2016. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Igen! Határozottan nem szeretem.. Nem engedek egy érintést se! Ha sikerűl az elhelyezkedés egy táska cuccal elköszönök és lépek.

Mindenki zaklatott a második gyerekkel.. Amire azt nyögtem inkább feljúzom magam. Olyan emberhez mentem hozzá aki mindenkit elmart a baráti körömből, mindent el akart nyomni ami én vagyok. Valamelyik nap is olyan dolgokat dobott ki a szemétbe amik a régi kincseim.. Semmi közös nincs bennünk. Nincs tovább én nem akarok így élni, vele..

2016. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Örülök, hogy van, aki hasonló helyzetből helyre tudta hozni a kapcsolatát, remélem nekünk is sikerül, bár gyerek(ek) mellett biztos nem lesz könnyű. A férjem nagyon szeret engem, tudom és érzem is, nem csak mondja, ezért is bánt annyira, hogy nem tudok olyan lenni vele mint régen. Nagyon szeretem én is őt, de valamiért az intimitás hiányzik közöttünk (inkább a részemről, emiatt pedig szégyenérzetem van). Az tény, hogy kevesebb időnk jut egymásra, hiszen dolgozunk is, plusz itt a kisfiunk, biztos, hogy valahogyan ezen kellene változtatnunk még a kistesó érkezése előtt. Remélem még nem késő...
2016. aug. 30. 12:47
 5/7 fru_ ***** válasza:
35%

Nagyobb volt a korkülönbség, pocak meg nem, de az lényegtelen szerintem.

A két gyerek születése jobban összehozott minket, mint a korábbi évek - igazán nagy kihívás volt, és egymásra támaszkodtunk, nagyobb tétje lett a dolgoknak.

Ő rendesen részt vesz a pici körüli dolgokban?

2016. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most, hogy már nagyobb a gyerkőc, többet foglalkozik vele, de míg kicsi volt a feladatok inkább rám hárultak, ami persze normális is. Ráadásul elég sokáig dolgozik, sokszor este 7-7:30 körül ér haza, viszont ha kértem/kérek valamit, akkor azt mindig megcsinálta/megcsinálja.
2016. aug. 31. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

5-7 évet mondanak a mélypont szakasznak, szóval az is lehet.

Minket is jobban összehozott a gyerek, sőt ami a szexet illeti az a 9 hónap eléggé kiemelkedő volt :D

Marha sokat dolgoztam én akkor is - igaz abból valamennyit otthon, de apaként min 50% tennivalót vállaltam a baba ellátásában.

Nem tudom, hogy ez "imponált"-e a páromnak, vagy csak tehermentesítette, de nem volt ilyen eltávolodás.


Beszélni azért nem ártana róla, neked rossz, és tudod, hogy ő meg érzi - és nyilván nem jó érzés.

Szóval ne hagyd ilyen lebegősen.

2016. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!