Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti extroveltált vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti extroveltált vagy introvertált nőt tudtok inkább elképzelni magatok mellé? Ti magatok melyik típusba tartoztok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Intro, és introt.
2016. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Introvertált férfiként introvertált nőt.
2016. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Én, ezzel nem foglalkoztam soha. Nem akarom magam, mást sem sehová besorolni. Besorolom magam, akkor önkéntelenül is alkalmazkodnák ahhoz.
2016. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Intro és intro.
2016. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én közepesnek tartom magam, közepes barátnőt szeretnék. El lehessen vele menni programokra, beülésekre, koncertekre, rendezvényekre, de értékeljük ugyanúgy az otthonülős, borozgatós, vacsorafőzős, filmnézős estéket is. 23/F
2016. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó, tökéletesen egyetértek!
2016. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyes vagyok, de inkább kicsit introvertált felé billenek. Leginkább hasonló nőt keresek magamhoz, hogy most egy egy extrovertált vagy introvertált vagy vegyes nőben jön el, az mindegy. Személyes ismeretség dönt úgyis.
2016. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-6:

Akik nem tudnak dönteni...


Ebben a kérdésben nincs középút, pedig tudom azt szeretnétek hogy legyen mindenben. A kérdés elég egyszerű. A kettő közül melyiket akarjátok? Úgy, hogy csak ez a kettő létezik.


---


Én inkább introvertáltat. Volt barátnőm, aki extrovertált volt, de az állandó bulizási kényszere, társaságban levési kényszere és hasonlók nagyon nem az én világom voltak

2016. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben van középút, sosincs olyan, hogy valaki 100%osan ilyen, vagy 0%osan olyan. 90-10, 20-80, 55-45 van. Olyan embert még nem láttam, akinek az az élete, hogy a 4 fal között ül, 1 barátja sincs, és fél kimenni az utcára nehogy megismerje valaki. Ha meg van, akkor ideje dokihoz menni. 5ös voltam.
2016. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

9:

Nekem vannak már közel 10 éves jó barátaim (gimi óta ismerem őket), ha akarom akkor havi szinten más lánnyal alszok és úgy általában a szűkebb környezetemben (családtagok, legjobb barátok, nők akikkel lefekszem) nagydumásnak ismernek.


Mégis tudom magamról hogy introvertált vagyok. Mert bulikban nem érzem jól magam, társaságban nem akarok a középpont lenni és inkább megfigyelő vagyok, új emberekkel sokszor nehezen ismerkedem, sokszor van hogy egész napokat töltök egyedül a szobámban anélkül, hogy kedvem lenne bárkivel is beszélni vagy bárkit is látni (még neten keresztül sem).


23/F

2016. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!