Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés előtt meggondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt meggondolja magát és magamra hagy?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerkedtünk meg, távkapcsolat. Ő is és én is nagyon sokat csalódtunk előtte, így amikor egymásra találtunk, nagyon boldogok voltunk. Pár hónap után elkezdtük tervezni a közös jövőt, együttélés, házasság, gyerek. Már megvolt a ház, mikor férfi létére szinte hisztériás rohamban tört ki, hogy ő nagyon fél és nem akarja ott hagyni a családját vidéken. Így már nyilván nem merek belevágni, így visszamondtam a házvásárlást. Most ott tartunk, hogy se veled/se nélküled üzemmódba léptünk. Úgy érzem, mintha kirántotta volna alólam a talajt. Ismét csalódás, ismét bizonytalanságérzés és kilátástalanság...


Azt mondják, nincsenek rendes nők és férfiak, márpedig ezek után is hiszem, hogy vannak, de akkor miért nem kell a rendes nő?



2016. aug. 30. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem ti terveztétek a közös jövőt, házasságot, hanem te. Ő csak bólogatott, hogy ne veszítsen el.
2016. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Hány évesek vagytok, h pár hónap után már ilyenekről beszéltek, h gyerek stb? Először is mi lenne ha mennétek sorban? Eljegyzés, házasság, lakás, gyerek? Mondjuk nem tudom, lehet ómódi vagyok de pár hónap után senkivel sem költöznék össze, főleg ha a kapcsolatunknak még semmi tétje nincs...
2016. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín ködben nagyon könnyen elterveztetek mindent, aztán megijedt. Van ilyen. Hagyj neki időt, de ha azt látod, hogy ez a tempó nagyon nem oké neki, akkor szerintem kár várnod rá, nem ugyanazok az elvárásaitok egy kapcsolatban.
2016. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyunk együtt, most költöztünk volna össze novemberben. Nem könnyű egy távkapcsolatot közös pontra összehozni és kapkodni sem akarunk, de nem vagyunk már fiatalok (36 évesek mindketten) és ebben a korban az ember már nem húzza az idejét, mint pl. huszonévesen. Egyébként érdekes, most hívott az előbb, már másként lát mindent, most hogy veszni látja a dolgokat.
2016. aug. 30. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, igen, ennyi idősen tényleg nem húznám.
2016. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ezek után nem folytatnám a kapcsolatot, ki tudja, hogy mikor kattan be és lép le megint...
2016. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

DE miféle családjához menekül vissza egy 36 éves ember?

Feleség, gyerekek nem nagyon voltak említve, anyuka-apuka meg kicsit szürreális, de ha ez utóbbi, akkor jobb így.

És hagyd ezt a se vele se nélküle dolgot, nélküle jobban leszel.

2016. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!