Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom állandóan leáll velem vitatkoznia kutya miatt?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve vágyam egy kutya, ez idő alatt sok szakkönyvet elolvastam, fórumokat böngésztem, stb. A barátom, akivel együtt lakunk meg falun nőtt fel, hozzáértése a kutyákhoz annyi amennyi... Azt hiszi mert 27 év alatt volt 4 kutyájuk, akkor ő már szakértő. Egyébként is elég hülyén van ez a dolog, mert mind a ketten akartunk kutyát, de én foglalkozok vele, meg amikor baj van akkor az én kutyám, ő meg csak játszik vele, persze amikor jó, akkor az ő kutyája már... A lényeg, hogy már rengetegszer megkértem, hogy ne szóljon bele a dolgokba, hogy mit hogy csinálok a kutyával...


Most az történt, hogy tegnap elvittem szívférgesség vizsgálatra a kutyát (minden oké, sima vérvétel volt), aztán ma beadtam neki a féreghajtó tablettáját. Párom hazajött, játszott a kutyával meg gépezett, közben én tettem a dolgaim itthon, aztán vettem észre hogy hányt a kutya, meg utána még 2x. Na a párom rögtön nekem esett hogy ez miattam van, mert mi a francnak kell tömni a sok f_szsággal a kutyát, az ő kutyáiknál 1x nem volt orvos, mégsem volt sose baja, ez meg megd_glik mindjárt. Próbáltam higgadt maradni, felhívtam gyorsan a dokit, hogy mit csináljunk, bevigyük-e vagy adjunk valamit neki vagy mi legyen, és mondta hogy figyeljük még egy kicsit jobban lesz-e (valszeg a féreghajtó okozta a hányást, mert semmi mást nem evett), ha később is hány, akkor vigyük be. Inni egyébként iszik. Na a párom meg rákezdett, hogy adjunk neki tejet, mert az majd kitisztítja a beleit, mire én mondtam hogy attól csak fosni fog, még jobban kiszáraz, de persze én lettem a hülye, mert ha megd_glik a kutya az miattam lesz, meg a kullancsriasztót inkább rá se tegyem, mert megölöm...


Bocsi ha hosszú lett, de úgy felidegesített most is, hogy qrvára nem ért hozzá, aztán még okoskodik itt nekem, meg engem hibáztat... Mit tehetnék, hogy befejezze ezt a viselkedést?


2016. aug. 30. 16:32
 1/8 anonim válasza:
78%

Az ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni. Én a helyedben szakítanék/válnék. Sajnos.az alapján,amit leírtál,nincs más kiút.

VAGY:

Amit gondolom,te se akarsz:

Eladni a kutyát. És többet nem venni

2016. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
Bocsi hogy ezt írom de a barátod egy barom. Az én anyám és tesóm is ilyen, amint tudok elköltözöm.
2016. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%

Ez van haver, a nőkkel nem bírsz

[link]

2016. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van az első válaszolónak...
2016. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Mi lesz, ha gyereketek is lesz? Belerokkana az állandó vitatkozásba!

Nem vagytok egy hullámhosszon.

2016. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én személy szerint egyetértek a pároddal.
2016. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

6: én meg személy szerint úgy gondolom, hogy hülye vagy a kutyákhoz.


Kérdező: már tettél fel erről a pasidról kérdést a kutyák témakörben. Ott is ugyanez volt a válaszunk: a párod nem tisztel téged és te se őt. Nem vagytok egy hullámhosszon. Nem mondom, hogy szakítsatok, de úgyis az lesz belőle, remélhetőleg még az első gyerek születése előtt.

2016. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira, de annyira utálom az ilyen megmondó embereket, mint a párod. Nekem is van egy kutyám és itt a szüleim a megmondó emberek, akiknek vidéken mindig volt/van kutyájuk. Szinte semmit nem foglalkoznak velük, de ők aztán nagyon értenek hozzá, csak mert orvoshoz nem kellett még vinni egyiket sem. Egyébként kellett volna, csak nem vitték. Pl. a spániel szeme folyton beteg volt, csomó nőtt rá és folyt belőle a genny, sz*rtak elvinni, nekem meg osztják az észt, hogy minek viszem a kutyát orvoshoz pl. fülgyulladással. Allergiás az enyém a csirkére és titokban csak azért is megetették csikrés táppal, én meg vihettem orvoshoz fülgyulladással.


Ne haragudj, de engem rendkívül bosszantana, ha a párom ennyire érdektelen és érhetetlen lenne a kutyámmal. Mondd meg neki, hogy maradjon ki a dologból, ha csak a tied a kutya. Vagy majd a gyerekéről is így fog gondoskodni?

Jesszusom, meg tejet a kutyának? Bocs, de látszik, hogy fogalma sincs a kutyatartásról.

2016. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!