Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A régi kapcsolatomba újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi kapcsolatomba újra felbukkant a "plátói" szerelem, most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves lány vagyok, a barátom 26 éves. 5 Éve együtt vagyunk, össze vagyunk költözve 3 éve. Első párkapcsolatom. Ennyit bemutatkozásképpen :D A lényeg, hogy az első két évben a mi párkapcsolatunk konkrétan a szexre alapult, voltak persze érzelmek, hisz nem volt más nő vagy férfi az életünkben, viszont se veled, se nélküled kapcsolat volt. Emiatt elkezdtem ismerkedni másokkal, de nem párkapcsolat céljából. Isten igazából éjszaka, amikor mindenki aludt és már nem lehetett beszélgetni senkivel, akkor léptem fel, mert unatkoztam. Akikkel sokáig beszélgettem, azokat felvettem skypera. Nem volt mutogatás, semmi intimitás, csak beszélgetés, emiatt is szelektáltam, hogy kikkel érdemes folytatni, volt férfi, nő, volt akivel azóta tartom a kapcsolatot :) Aztán egyszer kikaptam egy olyan ürgét, akivel meg volt a vonzódás. Viszont nagyon messze lakik, konkrétan az ország másik felében. Egy évig húztuk-vontuk a dolgot, mire egyszer csak gondoltam egyet és soha többé egyik oldalra sem léptem fel, mert gondoltam így elfelejtem, hülye voltam, csak fellángolás, vonz az ismeretlen vagy beütött nekem egyéb hülyeség. 2 évig eszembe jutott sokat, na hát elkezdett nekem nagyon hiányozni, aztán felléptem mindkét oldalra, ahol üzeneteket hagyott régebb óta és 2-3 hónapja is. Hát mit ad Isten, pont egy hónapja sehova sem lépett be, így az üzeneteimre sem válaszolt fél évig. Beletörődtem, gondoltam kiutazott vagy talált egy lányt és már nem akart ezekkel élni. Aztán kb. egy hónapja rám ír egy ismeretlen fickó facebookon. És Ő volt az. Nem hittem el. Megkeresett :D És sokáig beszélgettünk. Hetente 1x-2x beszélgetünk, fogalmam sincs mit csináljak. Senkinek nem mondtam el. Azt sem tudom, hogy ugyanúgy érez-e még. Nem szeretném vele tartani a kapcsolatot, mert félek, hogy teljesen elcsavarja a fejem. Na meg ki tudja... teljesen más gépen keresztül, mint élőben, lehet csalódás lenne, ha találkoznánk. 5 évet feladni egy "talán" sikeres találkáért....

Ti mit csinálnátok a helyemben?



2016. aug. 30. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én találkoznék vele..persze ha van rá bizonyíték, hogy nem valami kamus ember :D barátilag csakiskizárólag.
2016. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha csak barátilag, akkor... mi értelme lenne? :) Barátnak nem tudnám kezelni...
2016. szept. 4. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!