Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legjobb barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátnőmet megcsalja a párja. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
18 éves lányok vagyunk, 3an vagyunk legjobb barátnők. Az egyik lánynak van barátja 1 éve,együtt is élnek már, de a fiú folyamatosan csalja a másik legjobb baratőmmel. Soha nem gondoltam volna róluk ezt, hogy hogy lehetnek ennyire aljasak, de mióta ez a barátnőm elmonda nekem hogy mit csinál a fiúval, teljesen magam alatt vagyok a lelkiismeretfurdalád miatt, nem tudom mit kéne tennem. Nagyon haragszom rájuk, megígértem hogy nem mondom el de nem bírom magamba tartani, és ha kiderülne én lennék a rossz hogy nem mondtam el.Ti mit csinalnátok a helyemben?
2016. aug. 31. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Marhára lesz-arnám, mit igértem a megcsalós "barátnőmnek", egy aljas féreg, hogy a sik állítólag barátnője palijával fekszik össze. Idézek egy könyvből: " Bűnösök közt cinkos, aki néma. "
2016. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
En adnek egy eselyt a baratnodnek hogy mondja el o es a pasi es ha nem mondanak akkor en tennem. Aztan megszakitanam a kapcsolatot a csajjal. Lehet legkozelebb a te pasiddal jon majd ossze. Nem barat az ilyen.
2016. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

szerintem ülj le a barátnőddel négyszemközt és mondd el neki. az ő és a másik csaj barátsága úgyis megszakad ..hidd el,előbb-utóbb kiderül úgyis.. ha kiderül,hogy te is tudtál róla,akkor a megcsalt barátnőd érezheti úgy,hogy még te is elárultad.

szóval szerintem mondd el neki. lehet utálni fog miatta, de idővel biztosan hálás lesz,hogy őszinte voltál hozzá! és ha lehet beszéljétek meg,hogy ne mondja el,hogy tőled tudja.

de mondjuk én ezek után alapból nem barátkoznék a csalós barátnővel..ha a másik barátnőddel ezt csinálta,akkor hogy bízhatnál benne ezek után? mernéd bemutatni a barátodnak ? oké, 2 ember kell a megcsaláshoz,a pasi is egy görény. de a barátnőnek sincs gerince.

2016. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagytok hárman a legjobb barátnők. Legjobb barátnők nem kavarnak a másik pasijával. Szóval elmondanám.
2016. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha megakarod tartani ezeket a "barátságokat" jobb ha nem tudsz semmiről. Az életben meg kell tanulni tartani a szádat, különben sokszor ráfaraghatsz. A beszéden kívül ha van bármi okos ötleted csak tessék, csak ne gyere ki belőle rosszul.
2016. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Tudja meg a lany,hogy mit muvelnek a hata mogott.


ezzel a csajjal meg jobb,ha nem nagyon baratkozol,hacsak nem akarsz arra hazaerni,hogy a pasiddal kavar.

2016. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én leülnék a barátnőmmel, hogy vallja be a másik lánynak mit műveltek, vagy én teszem meg. A megcsalt lány minimum annyit megérdemel, hogy attól hallja, aki elárulta őt.És így ennél jobban nem keveredsz talán te sem bele.
2016. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha kiderül, hogy tudtál róla, akkor a barátnőd joggal érezheti, hogy három ember árulta el....Szóval én elmondanám.
2016. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát én eleve megválogatom a barátnőimet, de ha ilyet is csinálna valamelyik, természetesen elmondanám. Ha hallgatsz róla, te sem vagy jobb a megcsalós barátnőnél.
2016. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Elmondanám, aztán döntsön a barátnőd. Én elvárnám a barátnőmtől, hogy ilyenről ne hallgasson. Aki meg inkább nem is akarja tudni, na az szánalmas. Bár szerintem az a ritkább.
2016. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!