Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Szerintetek igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Szerintetek igaza lehetett ennek a férfinak?

Figyelt kérdés

Én nagyon introvertált, erősen zárkózott, visszavonult életet élek, sejthetitek, nem is volt sikerem a nőknél soha, viszont érdekelt, foglalkoztatott a téma, hogy a csajoknak mi a fontos egy kapcsolatban, mi számít nekik igazán, mi a jó nekik a párkapcsolatban. A mai napon úgy döntöttem, utánajárok tevőlegesen is a kérdésnek, és fölkerestem az egyik távoli ismerősömet - ő afféle igazi mega-alfahím, 2 méternél is nagyobb kigyúrt behemót, tele van pénzzel, jóképű (férfiszemmel!) és menő verdája is van, és az életstílusa is olyan (egyszerre 5 barátnőt tart, és még mellettük is vadászik, vagy ahogy ő mondja: "darázskodik" mert "csak megszúrja őket"). Tehát fölkerestem őt, és megkérdeztem tőle a fentieket. A magyarázatát igyekszem szó szerint leírni (a trágár részeket kivágtam).


"Na figyeljé' rám, megmondom neked a tutit: a nőknek az a fontos, hogy valaki jól megk*rja őket! Nagyon de nagyon! A sok r*bi vetítget mindenféle sz*rságot romantikáról meg összebújásról, szőkehercegről meg virágról, oszt csinálják a fejüket, játsszák az agyukat mindenfele hogy a szex az fúj ők még soha senkivel, a férfiak mind perverz disznók, de ez csak szarkamu, rizsázás! Valójában mind arra vágynak hogy valaki istenesen megdugja őket, jó sokszor és keményen! Játsszák az elérhetetlent meg a kis érzőszívűt, de a végén úgyis a d*gás van mindig! Ez az ami kell nekik, hidd el nekem!"



2016. aug. 31. 20:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Pár dolog világossá vált számomra:


A haverod egy ritka nagy paraszt, egy primitív tahó.

A nőknek udvarolni nem tud, és nem tiszteli őket.

Feltételezem sosem volt egy IQ császár, de nem is lesz. Női mindig lesznek, de csak a pénze miatt.

2016. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
Van benne igazság. Sokáig azt hittem, mi pasik akarjuk nagyon a szexet. Viszont, onnantól, hogy kicsit lenyugodtam, a nők hajtják a dolgot. 2-3 hét, csak is sima beszélgetés után, ők térnek rá a témára. Egyesek, elég erőszakosan. Mert hogy nekem kellesz és kész jelszóval.
2016. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet általánosítani. Én nem beszlek más nevében, de valóban én ilyen vagyok, csak én mellette nem álszenteskedem hanem vállalom azelőtt akire tartozik.


Hiába érdekel, hogy mi a fontos a nőknek, hiába olvasgatsz róla, kérdezősködsz, mert minden férfi és minden nő más.


Teljesen egyetértek az ismerősöddel.


23N

2016. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
Bocs, hogy idekontárkodom férfiként, de minden jel arra mutat számomra, hogy igaza van. Lehet, hogy bunkó, primitív, de ezt a dolgot élesen látja.
2016. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%

Én is férfiként írok ide és lehet akármilyen parasztnak mondani ismerősödet, igaza van.

23/F

2016. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
49%
Amit a turbóalfa haverod kifelejtett, hogy a nök valóban azt akarják, hogy lerendezzék az ágyban, de KIZÁRÓLAG (így csupa nagy betűvel) a legjobb férfival kívánják a szexet. Márpedig a férfiak 99% soha sem lesz a legjobb férfi.
2016. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%
tokeletesen igaza van neki
2016. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

Erősen szélsőséges de részben igaz, mert a nők általában sokkal szexcentrikusabbak mint a csávók.

Hagyj egyedül 3 barátnőt meg három barátot. 3 perc után a beszélgetésekből, a három barátnő, már ott tart, hogy ki, hogyan kivel, hányszor, a három haver meg még csak a melóról meg a rossz időről diskurál.

Ez oké.

Az is oké, hogy a nők nem igazán vannak oda a maszatolásért. Keményen meg kell dolgoznod azért, hogy jól érezze magát.

Viszont a csavar része most jön, amint ezt a felfogást és ezt a rátartiságot próbálod közvetíteni a nő fele, a nagy része azonnal hátat fordít és egyből kérdezi magától (jobb esetben), hogy mifélének néz ez engem?

Illetve azért van egyfajta intimitás is a szexen kívül amihez azért ragaszkodnak.

2016. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

Nőként is azt mondom, igenis nagyon fontos a szex, alig várom esténként, hogy sor kerüljön rá. Viszont! Mit sem érne a sok összebújás, kedves szó, édes csók, még édesebb vallomások, közös programok, élmények, a szeretet érzése nélkül. Nem a szex miatt vagyok együtt valakivel, mert akkor nem élnék párkapcsolatban, hanem inkább minden este mással dugatnám meg magam, hogy még változatos is legyen...

23n

2016. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Eszter76 ***** válasza:
83%

:-) 40 éves nő vagyok. Volt párkapcsolatom alfa hímmel is, meg olyannal is, aki ettől nagyon távol állt.

A párom egy nagyon introvertált, erősen zárkózott - és nagyon visszavonult életet élünk.

DE. :-) Most én is megmondom a tutit! :-) HA stimmel a személyiség, megvan az összhang stb. stb. akkor legyen bármilyen a pasi, dobja le a gátlásait a hálószobában és törjön elő a benne lévő "állat", különben megette a fene az egészet! ;-)

2016. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!