Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy valaki aputestu?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam errol a kifejezesrol,de nem tudom mit jelent! Sok helyen azt irtak a neten,hogy aki ilyen,az az eretebb gondolkodasu noknek tetszik inkabb,illetve a teltebb lanyok is szeretik oket! Ez igaz szerintetek? :o :/

2016. szept. 1. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
2016. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

Úgy néz ki mint anyu,mégis apu.

Hisz a lány ha azt írja magáról hogy nőiesen telt,akkor egy vizilovat kell elképzelni

2016. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 akkor ez ilyen osszefoglalo nev a dagadt es a sportos kigyurt pasik halmazara? A dagadt meg a kigyurt is aputestu? :/
2016. szept. 1. 21:31
 4/20 anonim ***** válasza:
Van pocakja az illetőnek:)
2016. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok, bár még csak 19 vagyok. Nem vagyok kövér, csak ilyen alkatú lettem és az az érdekes, hogy az életszemléletem is komolyabb, mintha a testem & a dolgokhoz való hozzáállásom összhangban lenne.
2016. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#2 akkor a habtestu zsiros macis teltembereket jelenti?
2016. szept. 1. 21:33
 7/20 Szergej55 ***** válasza:
46%
Inkább azokat.
2016. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Most nemértem. AZ elhízásra keresünk szinonímákat? XD
2016. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Leonardo DiCaprio. :D
2016. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bírom azokat, akik az elhízással jönnek. Számotokra csak kövér és vékony ember létezik? Írjátok már le, hogy hány kg-nál van a határ és hülyézzétek már le egymást, ha valaki mást ír.


Dad bod az egy átmenet a sovány és a kövér között. Se nem kövér, se nem sovány ---> Mackós. De ezt a szót már kisajátították, tehát inkább az apa testet/dad bod-ot használják rá. Aki szerint az első linken lévő képek a tiszta kövér kategóriába esik annak baj van a szemével :D

2016. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!