Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek újra kívánatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek újra kívánatos neki?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal, és nagyon jó vele.

Ritkán veszekszünk, mindig apró meglepetéseket adunk egymásnak, a legjobb barátom is, a szex is remek.

Dícsér, hogy csinos vagyok és próbálkozok is, szeretek öltözködni, ápolt vagyok, mégis azt érzem, hogy nem annyira kíván, mint amennyire igényelném.

Persze, nyár vége van, és egyre elfoglaltabbak leszünk a sulival, én a héten egyből pótvizsgákkal indítottam, ő pedig miattam is izgult, meg a saját dolgai miatt pláne.

Nem tudom, mivel érhetném el, hogy egy estére csak, de érezze magát úgy, mint mikor csak kerülgettük egymást és friss és izgalmas volt az egész. Mármint ő egy elég fura ember, nyilván ezért is szerettem belé és nehéz kiismerni, nekem meg még mindig pillangós a gyomrom ha leszállok a vonatról és vár rám.

Mit tegyek?

18L (21F)



2016. szept. 4. 00:23
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
A kívánatosat szexuális értelemben használod?
2016. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Mármint na, lehet vulgáris leszek, de régebben éreztem, hogy rám akarja csak vetni magát, ha hazaértünk nem is hagyta amíg lepakolom az ékszereimet, csak lelökött és iszonyat szenvedélyes volt. Mostanában inkább bújunk, beszélgetünk, aztán megkérdezi van e kedvem szexelni.

2016. szept. 4. 00:53
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
No, ami nekem bevált: (márhogy velem szemben): amolyan szexchat napközben, mikor melózok. Olvasni van időm, matyizni nem igazán. Mire hazaér, jól fel lesz húzva, aztán kapsz. Esetleg küldj neki képeket, diszkréten ;)
2016. szept. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szenvedélyes szexet nem lehet fenntartani folyamatosan hosszabb távon. Ne várd, hogy minden alkalommal letépi rólad a ruhát, kezd "lenyugodni", hiszen egy éve együtt vagytok. Megmutatja a bújós, szeretgetős énjét is. Ez nem jelenti azt, hogy elveszett belőle a szenvedély, női praktikákkal ki tudod hozni belőle és sokszor ő is igényelni fogja, de nem kizárólagosan.
2016. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom hogy képekkel, szöveggel napközben teasingelheted, vagy esetleg nálunk még az szokott lenni, hogy ha 4-5 napot külön töltünk valami miatt (nem szándékosan, de olyat is lehet csinálni), tilos az önkielégítés, és amikor legközelebb találkozunk rám veti magát semmi sem törődve. Nyami.

Beszerezhetsz mondjuk valami kicsit perverzebb fehérneműt, elnyújthatod extra hosszan az előjátékot, csak úgy csókolgatod a testét, néha a fütyköst is, de semmi esetre sem veszed a szádba, simogatod mindenét, ha már nem bírja tuti rád veti magát. :)

2016. szept. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!