Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan kezelnétek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek azt, hogy a feleségetek évek óta, szinte nap mint nap csak a "fogást" keresné rajtatok, mindenbe belekötne, amit csináltok, vagy amit éppen nem és még ráadásul azzal is vádolna titeket, hogy megcsaljátok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Rárántanék... izgatna, ha nézné és közben veszekedne velem.


34F

2016. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Kommunikáció.
2016. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nőként mondom, hogy nagyon rosszul kommunikálsz felé, ugyanakkor érdemes lenne egy időre megkeresni a gyenge pontjait és azon keresztül megfogni te őt, te vagy a férfi a házban! 27N
2016. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet hogy van rá oka, mert semmit nem segítesz neki a házimunkában/ évek óta nem lepted meg egy csokor virággal/ csak a te élvezeted számít az ágyban/ már nem is emlékszik rá, mikor mondtad neki, hogy csinos?
2016. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem négy év elég volt ebből. Mondjuk megcsalással konkrétan nem vádolt, de alapból imádott megkérdőjelezni mindent, amit a belső dolgaimról vagy a korábbi életemről mondtam. Ide tartozott természetesen a más férfiakhoz való viszonyulásom is. Pl. hogy xy tetszik-e nekem, ha a fejébe vette, hogy igen, akkor hiába mondtam, hogy nem. Valamiért nem feltételezte, hogy őszinte lennék hozzá. Pedig nem csaptam be. Magyarul bizalmatlan volt hozzám teljesen. Ebből és a folyamatos kritizálásaiból (miért azt a ruhát veszed fel, miért abba az irányba kavarod az ételt, ilyesmik) egy idő után elegem lett.
2016. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Az ok-okozati összefüggést kellene megkeresni. Mióta ilyen? Mi váltotta ki?
2016. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Ez gyakori jelenség amit leírtál kérdező. Ezért nem érdemes házasodni, mert sok nő sajnos ilyen hárpiává válik a házasság alatt. Van amelyik 5-10 év alatt válik ilyenné, van aki sokkal hamarabb. Sok nőt megrészegít a feleség státuszából adódó hatalom. Egy élettársi kapcsolatban ilyen nem szokott előfordulni, vahon miért? Ha feleségül veszel egy nőt, vállalnod kell, hogy az addigi életednek lőttek. Úgy fogsz ugrálni, ahogy ő dirigál neked és vacak kis elnyomott szolga leszel mellette, mivel azért kellettél neki, azért ment hozzád, hogy uralkodhasson feletted. Üdv a valóságban.
2016. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ő is ezt akarja elérni.
2016. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Candy.baba válasza:
91%
Szerintem jobban figyelj oda ra.. csak torodesre vagyik..
2016. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy ez miért jó?
2016. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!