Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig az aputestu "adoniszok"panaszkodnak parkapcsolati gondokra, ha egyszer allitolag a nok egy nagyresze oket tartja kivanatosnak a kulonbozo internetes "fogadjuk el magunk"propagandistak velemenye szerint?

Figyelt kérdés
Sok ilyen ismerosom szemelyesen is panaszkodik ez ugyben,itt is sok tulsulyos "medvet"hallani reklamalni a nok hianya miatt! Ezek szerint megsem annyira nyerok a habtestu gombsracok kerekurak habteste,hiaba sulykoljak ezt egyesek! :) :P

2016. szept. 4. 11:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem a sovány srácok jönnek be, de egyszer tetszett már mackós srác is, mert lenyűgözött a személyisége. Szóval nálam nem a test a döntő.
2016. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

Istenem, köszönöm hogy végre valaki nem "mackosnak" hivja a túlsulyosokat.


Ugyan már ez mind csak rizsa, de ha szembesülnek vele akkor idővel elkezdenek undorodni az olyan pasiktól. Én ugy vok vele hogy aki tulsúlyos az fogadja el (hogy ez van de lehet tenni ellene, csak akarat erő kérdése) és tegyen ellene ha ezt felfogta és annyira nőt akar. Nem szépítem..én undorodom attól ha valaki nagyon dagadt, de azért tényleg van egy két nő akinek ez bejön. Pont ugyan olyan mint a pasiknál, van akinek a súlyos nők jönnek be de többségük undorodik, még a férfiak ezt hangoztatják is, a nők nem. (Vagy nem sokan) Csak azt tudom üzenni ezeknek az embereknek, hogy ha tudnak akkor tegyenek ellene, mert tényleg csak akarat erő kérdése, és eközben az önbizalmuk is nőni fog. 20/L

2016. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Én sportos alkatú vékony srác vagyok és nekem kimondottan a leltebb, mellesebb nők jönnek be. Sosem értettem sok lány miért van úgy kétségbe esve ha felszed pár kilót. Nekem olyan az igazi nő, amin van mit fogni és elég sok férfi így van ezzel még rajtam kívül. 25/F
2016. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Az én párom molett 120D-s cicikkel.:) Szerintem aki testalkat szerint kategorizálja a másikat, az egy felszínes kis senki és ez egyben a szegénységi bizonyítványa.:D De az a minimum, hogy egy anorexiás csontkollekció lehet, aki szerint ha csontsoványra fogyasztja magát, akkor minden álompasi majd a lábai előtt fog heverni, pedig nem fog... Ahhoz azért ennél több kell..
2016. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A dadbod igy magyarul, h "aputest" rohadt viccen hangzik, tudom, h ez a forditasa de akarhanyszor meglatom rohogok:-)))
2016. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#3 Sosem ertettem ezt a demagog "van mit fogni" szoveget! Viszont furcsallom,hogy egy aktiv sportolo pont ezt mondja! Akiket en ismerek sportolokat azok a noktol is a hasonlo eletvitelt ,es testalkatot varjak el! ;)
2016. szept. 4. 12:24
 7/20 A kérdező kommentje:
#4 Mar megbocsass,de te pont ugyanugy teszel! "Testalkat alapjan kategorizalsz"! Biztos anorexias csontsovany.... lehetsz! Ezert felszines senkinek tartod magad? Pedig nem biztos,hogy az vagy! :D
2016. szept. 4. 12:27
 8/20 A kérdező kommentje:
#5 En is rohogok ezen! Nekem is vannak kover barataim baratnoim! De mikor piedesztalra allitjak a tulsulyt akkor duhbe gurulok ,mert erzem a negedes hamissagot benne!
2016. szept. 4. 12:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Na és téged miben érint rosszul, hogy mások panaszkodnak?

Az miért érdekel, mit lehet olvasni az interneten?

Én, nem panaszkodok, nekem nem a neten mondják meg, hogy éljek, mit karnak, mondanak mások. Kint vagyok az életben, mint mackós, pocakos. Ettől függetlenül, mindig volt van, párom, olyan, aki nekem bejön.

2016. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

#6


Haaahaaa. :DD Én tipikusan "van mit fogni" testalkat vagyok. Eddig kizárólag sportos, vékony, kimondottan szálkás testű adoniszokhoz volt szerencsém - mind párkapcsolati, mind pedig szexuális téren. Nagyon sok ilyen férfi imádja a husi csajokat.

2016. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!