Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl reagálom? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálom? 18L

Figyelt kérdés

Én 18L vagyok a barátom 21F és 2 éve vagyunk együtt.

Mostanában elég kevesett találkoztunk augusztus 27. láttam utoljára. A mai nap fog elutazni, egyetemre és feltettem neki a kérdést, hogy kimehetek-e vele. Az volt a válasza hogy nem mert a szülei elviszik autóval. 5 személyes autó és 3man mennek. Nem tudom kicsit megérintett, hogy engem nem hívott, és hát elutazik. Szerintetek ez normális,én reagálom túl?



2016. szept. 4. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyetem, felnőttebb csajok, el sem akart búcsúzni tőled, szerintem ezt már elengedheted.
2016. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát, azért nagyon remélem hogy nem így van ez
2016. szept. 4. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor varj ra hatha heti egyszer valaszol a leveleidre.
2016. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

És a cuccait hova teszik? Akkora a csomagtartója az autónak, hogy minden belefér oda?


Mondjuk az furcsa, hogy még el sem búcsúzik tőled. Itt azért el lehetne gondolkodni. Tegnap mondjuk találkozhattatok volna, ennyi.


De ha te tovább akarsz várni, akkor az is a te döntésed!

2016. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudtunk mert ápolo mentotisztnek tanuls és már most 24,12 órázik
2016. szept. 4. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek vége is.

Hogy te mit remélsz, az meg egy más dolog.

2016. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mindig arra van időd, amire szánsz. ha 12 órázik, akkor is lett volna időtök legalább elbúcsúzni! munka után van egy kis szabadideje!


ha rád nincs ideje, akkor meg, mit remélsz a továbbiakban?

2016. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban nem volt kedves tőle, de most komolyan, ha 24/12 órázni fog, mint ápoló, akkor szintén baromi keveset fogod látni, mert tuti többet kell majd dolgoznia, mint a heti 40 óra, és akkor se leszel kisegítve, hogy kap túlórapénzt, már ha megkapja.

Jobban jársz valaki olyannal, aki még ha kevesebbet is keres (vagy esetleg többet, mert sajnos nem keres sokat egy ápoló), de több időt tud veled, és majd alkalom aztán a gyerekeitekkel lenni és foglalkozni. Mert egy ápoló örökre ápoló marad, nem lesz belőle manager vagy hasonlók, hogy ne kelljen a nyugdíjig 12-24 órában dolgoznia. Hidd el, még ha nehéz is, neked is jobb lesz úgy, ha nem vele folytatod.

2016. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!