Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a dilemma, valaki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a dilemma, valaki aki átérzi a helyzetem, válaszolna?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy olyan válaszoljon aki megertő, esetleg volt már hasonló helyzetben. Egy bulizós éjszaka összekeveredtem valakivel. Ez sajnos utólag derült ki, megbocsátott, azonban nem voltam vele teljesen őszinte, nem akartam jobban bántani. Nagy dolog nem történt, még csók sem, puszi volt, ezt nem tudja. Nem jelentett nekem semmit, jelenleg teljesen jól megvagyunk, csak a lelkiismeretem bánt. Elmondjam neki? Felesleges? Tud arról az éjszakáról szinte mindent, ezt nem, félek ha elmondom, a kapcsolatunkba kerülhet. Érdekes, hogy a puszinál kicsit komolyabb dolgot elmondtam neki. Érdemes ezt bevallanom? Nagyon szeretem őt, nem tudnék neki újra fájdalmat okozni. Részeg voltam, és tényleg semmit sem jelentett.
2016. szept. 4. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint milyen puszi, szájra puszi? És ha ezt nem tudja, akkor mit tud?
2016. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Tapizásról tud...
2016. szept. 4. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Privátban írhatok, hogy megbeszéljük?
2016. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Nagy dolog nem történt, még csók sem"


De azért letapizott??? És hogy?? Ültetek egymás mellett és te hagytad,hogy fogdossanak??

2016. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!