Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nekem a páromra több igényem van, mint neki rám? Vagy egyszerűen nem szeret?

Figyelt kérdés
Nem akaszkodom rá. Van munkám,barátaim,programjaim,de este szeretnék vele lenni,aludni,összebújva filmezni. Minden este el tudnám viselni,de ő heti pár napot akar velem aludni,mert szeret egyedül lenni,aludni. Sokat beszélgettünk erről,de ebben nem jutunk dűlőre.
2016. szept. 4. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése, én még ennyinek is örülnék, mi távkapcsolatban vagyunk és kéthetente találkozunk.


Egy kapcsolatban mindig jobban szeret az egyik fél, mint a másik, jelen esetben ez valószínűleg te vagy. Sajnos el kell fogadni, hogy nem egyenlőek az igények.

2016. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem gondolja komolyan a kapcsolatot!
2016. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1-es válaszolónak. Jobb, mintha egyáltalán nem akar Veled lenni, na akkor van baj...

Van együtt és külön töltött idő. Ezt tiszteletben kell tartani.

2016. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehet beteg, de ha nekem barátnőm van, én is úgy viselkedek, mint a kérdező. A párod nem igazán rajong érted, mert egy dolog, hogy szeret külön aludni, de attól még lehetne találkozni, ha csak pár órára is minden nap.
2016. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a helyzet az, hogy könnyen kapott meg. Nem akar harcolni azért hogy veled legyen hisz' bármikor csettint, te ugrasz és ott vagy. Maga a tudat megvan neki, hogy te vagy neki, így nincs egyedül, de merem állítani hogy melletted társkeresőkre járkál éjszakánként csajozni...


Én azonnal mást keresnék. Ezen nincs mit megbeszélni meg gondolkodni. Nem akar eléggé, ennyi az egész...

Sajnálom!

2016. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már lassan 3 éve együtt vagyunk. Találkozunk mindennap,de aludni sajna nem. Bízom benne és hiszem,hogy nem csal meg.
2016. szept. 4. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:

3év alatt,ha komlyan gondolt volna téged akkor már eggyütt lennétek!

Valószínű te már rég összebútoroztál volna vele!Ugye jól gondolom,ha igen akkor felejtős a többi meg kifogás!

2016. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Én meg tudom érteni, hogy heti pár nap elég neki. Én is ilyen típus vagyok, csak nőben. Ha szeretek valakit, akkor sem telepszem rá, jól esik rá várnom, stb.

Viszont nyilván ha komolyat tervezel vele (együttélés, esküvő), akkor el kell vele erről beszélgetni.

2016. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!