Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez rosszul esett volna? Hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
A barátommal már több éve együtt vagyunk. Szóba került, hogy beszéljünk arról, hogy mit szeretünk egymásban. Én nagyon sok mindent mondtam, részletesen (pl hogy mindig meg tud nevettetni, az érintése megnyugtat, stb stb) szinte kisregény-szinten. A barátom meg nem tudott semmit se mondani, csak annyit hogy "csak simán szeret"... Nekem ez rosszul esett. Ez most azt jelenti valójában, hogy nincs is semmi amit szeret bennem?
2016. szept. 4. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki a szavak embere, van, aki nem. Ha kimutatja, hogy szeret, akkor ezen ne sértődj meg.
2016. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

én is megsértődtem volna.

nemrég én is mondtam az általam szeretett fickónak, hogy miket szerettem meg benne, elég hosszan és részletesen, ő meg elintézte annyival, hogy fontos vagyok neki, és ha nem vagyok vele, hiányzom.

ő sem a szavak embere...

2016. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi.

Pl. én se tudnék reflexből felsorolni öt dolgot, hogy mit szeretek a férjemben, vagy miért pont Ő.

Azt tudom, hogy szeretem.


A kettő nem függ össze.

2016. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi nem a szavak embere. Teljesen máshogy gondolkodnak, mint mi, nők, és sokszor ez a különbség szül vitákat. Sok idő és tapasztalat kell, míg megszokod, és nem sértődsz meg ilyeneken (nálam is még folyamatban a "tanulás") :D Ajánlom, hogy olvass férfiakkal és nőkkel kapcsolatos, illetve kapcsolatokról szóló könyveket. Sokat segítenek :)
2016. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem esett volna rosszul, mert tudomásul vettem volna, hogy nem mindenki tudja kifejezni, megfogalmazni az érzéseit. De ettől még vannak!
2016. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!