Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Az utolsó párommal 1,5 évig voltunk együtt, több mint egy éve szakítottunk egymással. Nem haragban váltunk el, de fájdalmas volt a szakítás mindkettőnknek.

Ez a háttértörténet, most kezdődik a jelenlegi problémám. Van egy nagyon jó, gyakorlatilag gyerekkori barátja, akivel már a kapcsolatunk alatt is nagyon jóban voltam (teljesen barátilag). Nemrég összefutottunk egy szórakozóhelyen, jól elbeszélgettünk, majd csókolóztunk. Azóta úgy alakult, hogy le is feküdtünk.

Én szeretném folytatni a dolgot, de ő nem, mondván, hogy az egyik legjobb barátja exe vagyok, nem lehet köztünk semmi. Nem értem, akkor nem volt problémája a lelkiismeretével, amikor lefeküdtünk egymással? Van értelme erőltetni?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. szept. 5. 01:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy én 24/N, ők mindketten 28/F.
2016. szept. 5. 01:02
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak kifogás. Nem akart tőled többet, csak szexet, azt meg megkapta.

Ne erőltesd, ezzel csak megalázod magad.

2016. szept. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez a véleményem... Sajnos. :/

Köszi a választ!

2016. szept. 5. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!