Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok. Van két gyerekem elvált vagyok.28éves. Mindenki más?

Figyelt kérdés

a középiskolai osztálytársaimnak most lesz gyereke közel 80százalék és most mennek férjhez. jó látni hogy nekik milyen szép esküvőjük volt és boldog gyerek várásuk van. nekem meg nagyon rossz, hogy nem jöttek össze a dolgok..:(

hogy jöjjek ki a gödörből?


2016. szept. 5. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Te korábban kezdted, nekik meg még van 5 szép évük a saját válásukig, mint ahogy neked is volt
2016. szept. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Mikorra te ujra helyrerázódsz, ők akkor kerülnek ebbe a gödörbe, amibe most vagy te.
2016. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is van két gyerekem egyedül nevelem őket évek óta. Mára már ezt teljesen abszolváltam. Így is lehet élni. Erre rendezkedtem be. Normális férfinak esze ágában nincs összekötni az életét egy kétgyerekes anyával. Erre évek alatt rájöttem, de már nem bánom. Mindenki szép nőnek tart ettől függetlenül a helyzet ugyanez. Éld az életed ennek tudatában.

31N

2016. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer te is megtalálod az igazit attól még hogy kétgyermekes elvált nő vagy. Fel a fejjel.
2016. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltunk lent a tónál, és láttunk elképesztően dögös kétgyeremekes anyukákat. Te dögös vagy? Ha nem, még lehetsz! :)
2016. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is két kiskamaszom van úgy váltam bő 2 éve....nagyon hamar megtaláltam a párom (nem igaz h egyedülállónak nem kell gyerekes anyuka :-) ) akit a gyerekeim imádnak és viszont.... Oké ehhez szerencse kellett...de nagyon boldogok vagyunk tisztára mint két kamasz :-)
2016. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell fiatalon házasodni, a gyerekvállalást meg pláne nem kell elkapkodni. Simán ráérnél még most is azokra a dolgokra, amiken már rég túl vagy.

De fel a fejjel! Az nem igaz sztem, hogy az a nő, akinek gyerekei vannak nem találja már meg a boldogságot.

2016. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!