Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban létezhet hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezhet hogy egy nő 3 éve úgy van egy férfival, hogy abszolút nincs fizikai vonzalom?

Figyelt kérdés

Teljesen padlón vagyok.......

Hétvégén megkértem a barátnő kezét. És azt mondta, hogy mielőtt igent mondana, valamit el kell mondania. Azt hogy úgy volt velem 3 évig, hogy semmi fizikai vonzalmat nem érzett, csak nagyon szeretett, mert nagyon jó lelkű ember vagyok.

Én ebből semmit nem láttam, szex jól működött, ölelt, puszilt stb, így meg lehet jásztani ezt? Hogy képes valaki úgy lefeküdni a másikkal, hogy nincs fizikális vonzalom?...

Mi tévő legyek? Szakítsak szerintetek a barátnőmmel?


2016. szept. 5. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, talán az lenne a legjobb. :(

Te sem leszel mellette boldog, most hogy ezt tudod.



Na tessék: ezért nem jó úgy esélyt adni a pasinak, hogy kedveled, de nem jön be. Mindenki csak megszívja.

2016. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Innentől, hogy ezt kijelentette, szerintem mindegy, hogy ezt most találta-e ki (ergo hazudik), vagy tényleg nem érzett semmit (akkor ő micsoda, egy megjátszós kődarab?).


Ha szeretne azt mondta volna, hogy "igen", így viszont...

2016. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Viszont azt mondta nagyon nagyon megszeretett, nagyon jó vele lenni és nagyon hiányozna ha nem lennék, nagyon rossz lenne neki....
2016. szept. 5. 09:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem volt veled őszinte 3 évig.


Ettől függetlenül elveheted, csak ne csodálkozz, ha valaki más iránt később mégis érez majd fizikai vonzalmat...


Miközben mondjuk gyerekeitek vannak... Ezzel számolj, és később nem mondhatod, hogy nem volt várható a dolog...

2016. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha jól működik a szex, akkor nem értem, hogy mi a probléma...


Nem azt mondta, hogy undorodik tőled, szeret téged és szívesen ágyba bújik veled...


Szerintem csak az egodat bántotta, hogy megtudtad ezt.

2016. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Úristen kérdező :( nagyon sajnálom :(


Szerintem jobb lenne neked nélküle!

2016. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pff ha meg nem ad a nő egy esélyt olyannak aki külsőre nem jön be neki, akkor felszínes...
2016. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
"szex jól működött, ölelt, puszilt stb, így meg lehet jásztani ezt? Hogy képes valaki úgy lefeküdni a másikkal, hogy nincs fizikális vonzalom?.." Miért lett volna megjátszás? Egyszerüen csak szeret szexelni ö is. Téged választott tulajdonságaid alapján és elfogadta, hogy akkor veled fog dugni. MI A BAJOD???? Sokkal biztosabb párkapcsolatod van mintha nagy fellángolás lenne részéröl, ami aztán eltünik egy idö után. Legyél boldog ha igent mond!!!
2016. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Főleg házasok és nő nem dolgozik.
2016. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok egy férfi is meg tudja játszani ugyanezt. 3 évig velem is konkrétan szeretkezett az ex párom, én meg jól bedőltem neki. A mai napig képtelen vagyok elhinni, hogy így lehet k*rni érzelmek nélkül.És tessék,lehet...
2016. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!