Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverokat választotta helyettem, meg fogja bánni?

Figyelt kérdés
Szerettük egymást nagyon, de neki mindig fontosabbak voltak a haverok (férfi 38 éves) Emiatt én szakítottam vele. Van rá esély hogy nagyon megbánja amiért ilyen volt?
2016. szept. 5. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 38 éves férfi nem fog megváltozni. Megbánni esetleg megbánhatja, de attól még továbbra ius a haverok lesznek az elsők.
2016. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Ennyi idősen már nem változik senki. Ha meg is bánja, akkor se fog visszamenni hozzád, mert elvan a haverjaival.
2016. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom felfogni, hogy tényleg ők a fontosabbak neki, meg a mulatozás :( Mikor én meleg otthont, kedvességet adtam neki, főztem rá, mellette voltam. Ezeket eldobta, mert alkalmazkodnia kellett volna valakihez. És az én vágyaimat is figyelembe venni. Tehát akkor ő sosem fog felnőni? Sokszor úgy éreztem, hogy úgy viselkedik mint egy 20 éves gyerek.
2016. szept. 5. 10:39
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Amíg nincsenek közös gyerekeitek, addig miért is bánna meg bármit?


Nekem minden közeli, régi jó barát előrébb van mint bármelyik nő.

De bármelyik közeli, régi jó barátnál előrébb lenne bármelyik nő, akitől gyerekem van/lesz.


32/F

2016. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát gratulálok a felfogásodhoz, kedves utolsó, te is egyedül fogsz maradni :) mint a volt párom... ő neki se gyerek, se házasság, se felelősség nem kellett...
2016. szept. 5. 10:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sosem nő fel, sőt, egyre rosszabb lesz...
2016. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát arra várhatsz...Egy percet se pazarolj rá tovább. Keress olyat akinek te vagy a fontos.
2016. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te csak áltatod magad.


Neki a meleg étel, tiszta ruha stb, nem érték. Nem fontos, de persze kényelmes.

Esetleg a rendszeres szex még igen, de a hűség ott is csak nyűg.

Te veszélyforrás vagy: teherbeesel, nem veteted el, és oda a szabadsága.


A haverok nem esnek teherbe. Nem akarnak házasságot, gyűrűt, hűséget, nulla felelősség. Tőlük azt kapja, ami neki fontos: bulik, szórakozás, kikapcsolódás.


Majd lesz másik csaja, aki mos, meg takarít.


TE nagyon szeretted. Ő meg hagyta egy darabig, mert neki így kényelmes.

Soha nem bánja meg, hogy vége. Max egyszer-kétszer még megdugna. De ez nem szerelem.


Ne várd, hogy könnyezve, térden állva kér bocsánatot. Lépj tovább, annyit nem ér egy ilyen pasi, hogy telesírj egy zsebkendőt.

2016. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

melyik normális nő szül gyereket olyannak, akinek a barátai fontosabbak, mint ő? :D esetleg aki szintén leszarja a másikat, neki se fontos...

szerintem nem fogja megbánni... örülj neki, legalább megszabadultál tőle. úgyse ez a jellemző szerintem. általában mindkét félnek a párja a legfontosabb, elvégre vele akarja leélni az életét, vele akar családot stb. szóval találsz majd normálisat.

2016. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5.

Már van 1 gyerekem és egy nő akivel 4 éve együtt vagyok

2016. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!