Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok olyan kapcsolat van, ahol az egyik fél valójában egyáltalán nem szerelmes? Volt már ilyen kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten arra gondolok, amikor a szőke(lehet barna,fekete,vörös, akármilyen) csinibaba a BMW-es gyerekkel van együtt mert az úgy menő, hanem teljesen átlagos kapcsolatokra. Ahol az egyik fél pontosan tudja, hogy nem azt érzi, amit kellene. Tudja, hogy nem a mellette fekvő emberrel szeretné leélni az életét, de valamilyen oknál fogva egyenlőre "kényelmes" neki mellette, vagy fél az ismeretlentől ezért nem meri elengedni. Gondolok itt olyan dolgokra, hogy egyedül nem tudna egy albérletet fenntartani, vagy közös gyerek van, esetleg a párjukon kívül nincs barát/barátnőjük,normális emberi kapcsolatuk másokkal és félnek a magánytól és a semminél jobb, hisz tudják, hogy a másik fél viszont bármit megtenne értük, mert a szerelmes.

Őszintén nekem volt már ilyen kapcsolatom , elmúlt pár év után a szerelem, tudtam, hogy valami/valaki másra vágyom, de nem mertem lépni, mert annyira megszokottá vált, hogy ő ott van mellettem, tudom csúnya dolog volt és utólag bánt is a dolog.

Szerintetek sok az ilyen kapcsolat? Mert szerintem sajnos igen. Akárhova nézek nem igazán látok őszinte szerelmeket. A mai világban számomra szinte elképzelhetetlen, hogy megismerkednek 20-25 évesen, felépítenek egy közös életet együtt, és megöregszenek egymás mellett az emberek, mint mondjuk a nagyszüleink. Hova tüntek a "sírig tartó szerelmek"?


2016. szept. 5. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyam is igy van apammal. Sose szerette megis vele volt es van is.
2016. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Időközben meg is szerethetik egymást...
2016. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt gondold, hogy régen más volt, hogy akkor sírig tartó szerelmek voltak, mert akkor nagy tévedésben vagy. Alapból nagyon régen nem szerelmi házasságok voltak nagyrészt, hanem előre elrendezett házasságok és inkább csak beletörődtek az emberek, mert nem volt más választásuk. Nagyanyáink idejében pedig még teljesen más volt a neveltetés, őket még úgy tanították, hogy ki kell szolgálni a férjüket és sok mindent el kell nekik nézni, ők sem mindig azért maradtak a férjeikkel halálukig, mert annyira szerelmesek lettek volna, akkor még a válás sem volt annyira elfogadott. Manapság azért több a válás, mert változott a világ. Már a nők nem úgy vannak, mint régen, ők is dolgoznak, emancipáltabbak lettek, nem kizárólag a férjükért vannak.
2016. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"anyám" meg "nővérem"
2016. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Ő szeret én nem. Van gyerekünk. Azért nem válunk,mert még csak egy éve van ez így. Hátha változik. De egyêbként jó ember bármit megtenne értünk. Ez van jelenleg. A gyermek nagyon fontos. Ő érte kibirom.
2016. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok. Soha nem szerettem szerelemből a férjem, most sem szeretem. És pontosan az van nálam amit írtál, hogy az anyagiak miatt és közös gyerek miatt nem váltok, ill. nem tudok váltani. Ha lenne pénzem, lépnék, így nem tehetem. Annó úgy gondoltam 29 évesen, hogy már nagyon ideje férjhez menne, pláne ha gyereket is szeretnék, ma már másképp gondolom, inkább ne mentem volna.
2016. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Igazán nagy fellobbanó szerelmet sosem éreztem iránta. De nem bántam meg!Mire hozzá mentem feleségül, elegem lett a sok jópasiból, naaagy szerelemből, mind átvert, stb. Ő meg jött, oda volt értem, láttam, hogy szereti a gyerekeket, milyen rendezett a családi háttere, passzolt az enyémhez, anyagilag is egy szinten voltunk (ugyan úgy semmink nem volt:-))) csak jó végzettség, álmok, szorgalom) rendes ember volt. Mondom, nem bántam meg. Soha nem voltam belé igaziból szerelmes, most sem. Szeretem és tisztelem. Csodás apa, elég szuper férj, az ágyban jó a technikája, ezért még ha a kémia nem is robban fel köztünk, ügyes, és ott is elégedett vagyok. Ő sem hiszem, hogy ne lenne boldog, rendes felesége vagyok, ágyban is, konyhában is, üzletben is, mindenhol...
2016. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Dettó. Ő a csillagokat is lehozná, én nem vagyok belé szerelmes, viszont remek ember, semmi pénzért nem cserélném le. :)


Szuper apuka lesz, türelmes, gondoskodó, engem tisztel, a szex is jó (sőt, szuper), csak épp nálam nincs - és nem is volt - szikra.

2016. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
..
2016. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6-osnak üzenem:


Van ennél rosszabb is. Én egy óriási csalódás után ismertem meg egy férfit, aki első pillanattól kezdve nagyon odavolt értem, a tenyerén hordott. Nem éreztem szerelmet, de jól éreztem magam vele. Imádtam, hogy végre valaki úgy bánik velem, ahogyan arra mindig is vágytam. Teltek-múltak a hónapok és éreztem, hogy egyre fontosabb nekem. Aztán, ahogy ezt megérezte, kezdett egyre jobban lazítani a figyelmességén és a kedvességén. Egy év után már borzasztóan éreztem magam és megkérdeztem tőle, miért viselkedik így, a válasz a következő volt: "Az elején azt éreztem, hogy küzdenem kell érted, de amikor megkaptam a szerelmed, már nem tudtam, hogyan tovább"


Ez a mondat életem végéig kísérteni fog, magához édesgetett, elhitette velem, hogy van közös jövőnk, majd egyszerűen kisétált az életemből, én meg ott maradtam roncsként és nem tudom, hogyan tovább...

2016. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!