Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig piszkál, hogy mit csináljunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt. Nyáron minden nap találkoztunk.

Iskolaidőben csak hétvégente tudunk, mert tavaly és idén is koleszos volt/még mindig az.

Azért szeretett belém, mert különleges személyiségem van. Nem a külsőmmel hódítok(nem tartom magam csúnyának, de különösen szépnek sem), hanem a személyiségemmel.

Ennek ellenére mostanában nincs kedve velem semmihez. Találkozunk, mondok ezer meg egy programot, de egyik sem jó. Ha megkérdezem neki mihez lenne kedve, nem tud mit mondani. Összeveszünk. Hétfőn meg mindig bocsánatot kér, és, hogy hiányzom neki és ő nem így akart viselkedni.

Most szombaton megbeszéltük, hogy elmegyünk valahova, Ő VETETTE FEL. Szombaton közli, hogy nincs ötlete. Ezeket mondtam neki: séta, múzeumlátogatás, csónakázás, Margitsziget, Libegő, biciklizés, lovarda, lövészet, stb...egyik sem volt jó.

Neki mozizni volt kedve, úgy, hogy az elmúlt 1 hónapban 3x voltunk moziban. Közölte, hogy mi az élvezetes abban, hogy sétálunk.

Végül a Margitszigetre mentünk. Egész nap!!! Rossz kedve volt, rajtam vezette le, hogy ha nem jövünk el én hisztizni fogok és hogy ő otthon akart maradni pihenni. Ezért hát haza mentünk. Otthon meg elkezdett piszkálni, hogy mit csináljunk? Mondom te akartál itthon lenni. Nem, neki nincs ötlete. A városunkban volt egy rendezvény, mondom nézzünk ki. Kimentünk. Még ott se voltunk, már közölte, hogy ha engem megtámadnak hárman ő nem fog tudni megvédeni, meg, hogy már ezerszer megkért, hogy legyen nálam valami védelmi eszköz. Pont nyílt színpadon zenélt a DJ, mondom menjünk táncolni-nem, neki nincs kedve.

Most megint bocsánatot kért a viselkedésért, jövő hétre már megvan a program.

Mit rontok el? Én imádom ezt a srácot. Katonának készül...unalmasak lennének a programjaim?

Régen ő természetjáró volt, mindig más-más programot csinált. Az exem anno még(vele 3,5 évet voltunk együtt) sose akart velem programra menni.

Mindig kérdezem hogy neki mihez lenne kedve, csináljuk azt, de nem tud semmit mondani.

A kedvenc szórakozóhelyére engem nem visz, mert félt. Már ő se jár mióta vagyok neki.

A haverokat ne hívjam át(wtf, az ő haveri köre nem az enyém). Mi a teendő?:( Annyira szeretem, tudom, hogy ez csak átmeneti nehézség. Mert amúgy jól megvagyunk ha jó a kedve.


2016. szept. 5. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicces... Katonának készül, de ha megtámadnak titeket, akkor biztosan nem véd meg! Na ilyenektől féltem is én a hazát...


Hogy a kérdésedre válaszoljak is... Szerintem te sem akarsz egy ilyen tesze-tosza ember mellett élni, nem még, h tőle családot stb. Ő egy kisgyerek, akinek csak azért vagy jó, h ne legyen egyedül. Az egészből nekem ez jön le. Ha veled van, akkor nem akar veled lenni, ha nem vagytok együtt, akkor unatkozik és ezért hiányzol neki!

2016. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hulyegyereket ugye te sem gondolod komolyan?
2016. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel mást? Ez tiszta szenvedés (még olvasni is az volt számomra). Menjen katonának aztán kész, amúgy is ha annak megy nem lesz sok időtök együtt. Alapkiképzés stb.
2016. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Rossz kedve volt, rajtam vezette le, hogy ha nem jövünk el én hisztizni fogok és hogy ő otthon akart maradni pihenni. Ezért hát haza mentünk."


Na, ennél a résznél mondtam volna neki azt, hogy oké, te is hazamész, és én is hazamegyek a saját otthonomba. Aztán pihengethetett volna, ahogy kedve tartja. És még ezek után eljátszotta veled ugyanezt a suttyóságot aznap(!!) kétszer. Én türelmes ember vagyok, de ettől a vekengéstől biztos füstölt volna a fejem. Én egy ilyen hisztis gyereket tuti nem tudnék komolyan venni.

2016. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!