Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint sokat kérek, normális? Most tényleg?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy a nyáron minden hétvégén a haverokkal voltunk, és egy hétvégét sem voltunk kettesben, és erre a válasza az volt, hogy voltunk nyaralni :D kb 10 napot, amiből voltunk kb. 2-t kettesben, mert a többi napon ott voltak a rokonai és a barátai :D most ki a hülye? én kérnék túl sokat? hogy néha, kéthetente legyen egy kettesben töltött hétvége, amikor nem találkozunk senkivel?
2016. szept. 5. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten rémesen kommunikáltok.


Te ne támadj, és ne hagyd, hogy a nyaralással letudja az egész ügyet. Ülj le vele beszélgetni, fejezd ki, mennyire szereted, szeretnél vele kettesben is elmenni valahova.

2016. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg borzalmasan kommunikáltok. Nekünk is pontosan ezzel van gondunk, sőt, még szeptemberben sem lesz normálisan időnk egymásra. De nem állunk neki a másikat támadni, hogy "most ki a hülye?". Én elmondtam, hogy többre van szükségem, mert hiányzik az érzelmi intimitás, hogy csak kettesben legyünk, bújjunk...stb, mert kimerültnek érzem magam enélkül, zavar benne a többi ember jelenléte. A reakciója páromnak az volt, hogy azonnal kereste az időpontokat, amikor ha nem is egész hétvégén, de legalább egy picit hosszabb ideig együtt lehetünk.

Te ne beszélj vele ilyen lekezelően, ő pedig legyen nyitottabb arra, hogy megadja, amire szükséged van, ha már szólsz, hogy valamiből hiányod van.

2016. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!