Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődjek vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Én egy húszas éveimben járó lány vagyok és van egy barátom pár éve. A kapcsolatom soha nem volt felhőtlen, de eléldegélünk egymás mellett. Régebben beszéltem egy sráccal, aki messze lakik tőlem, így mikor komolyabbra fordult volna a helyzet, soha többé nem léptem fel az adott oldalra. Ennek több éve. Megkeresett kb. 2-3 hete, nagyon meglepődtem. Örültem neki, hogy írt, beszélgettünk és mondta, hogy majd még érdeklődni fog. Azóta nem írt. Én pedig nem tudom mit csináljak. Mert nem pusztán barátság volt régebben, de nem is szerelem. És félek, hogy "vissza esnék" :D Messze is lakik... Szerintetek beszélgessek vele és majd lesz valami? Megtalált engem és azóta nem ír, nem értem... :D Unatkozott volna és megkeresett? :D



2016. szept. 5. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A valódi kérdés itt az, mi az ördögnek vagy együtt a barátoddal, akivel nem szeretitek egymást?
2016. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy arra kiváncsi, hogy te keresed-e őt ha ő nem. Elég alapvető taktika, mert ha egy lányt érdekelsz és te nem foglalkozol vele de azért elhinted, hogy érdekled akkor kibújik a szög a zsákból. Ha nem vagy boldog a mostani kapcsolatoddal akkor meg lehet próbálni, ha bevállalod a távolságot és a lehetséges kudarcot és a végén semmid nem marad.
2016. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából mi szeretjük egymást, de már nem szerelemmel. Nem akarom taglalni, nem csaltam meg a barátomat soha, de a mai férfiak nyámnyilák és tunyák. Valahogy nagyon kevés férfi van, de ők foglaltak. Most szinte már csak olyan van "terítéken", aki anyucival él, nem akar családot, de ha dolgozik, annak már örülni kell :D Szóval a felhozatal elég rossz, szóval mit érnék, ha ugyanolyat kapnék ki? :) Semmit... :)
2016. szept. 5. 19:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval foglalkozzak vele? :)
2016. szept. 5. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed, arra vár, hogy érdekel-e téged még ő. Ez teljesen nyilvánvaló, hogy ezek után te mit teszel az már rajtad áll.
2016. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!