Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne nektek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne nektek, ha a párotokon olyan tetoválás lenne, amit az exe "miatt" csináltatott?

Figyelt kérdés

Azaz akkor, amikor együtt jártak és rá emlékeztette akkor, tehát ilyen szerelmes tetkó, de nem név meg semmi olyan, bele lehet magyarázni, hogy nem ő ihlette a tetkót.


Csak az írjon, aki összejönne tetkóssal! :)


2016. szept. 6. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nyalogatnám az exes tetkóját... :PPP


21/N

2016. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk ez a helyzet. :)

14 éves korában csináltatott egy közös tetoválást az akkori barátnőjével. Ugyan az a jelkép van mindkettőjük kezén. Engem nem zavar. Tudom, hogy akkor ez fontos volt neki, szerette a lányt, de mostmár engem szeret. Emlék neki, de már szíve szerint velem is csináltatna, csak én nem akarok magamon tetoválást. :)

2016. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nekem szarul esne, és inkább nem is akarnék tudni róla.
2016. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok olyan buta, hogy egy tetoválásra féltékeny legyek, ha egyszer engem választ a jelenben.
2016. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
És mégis mit kéne csinálnia vele? Levágni az adott testrészét? Vagy fizeted neki az eltávolítást? Vagy mi az elképzelés?
2016. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem lenne ezzel semmi gondom, eddig is tudtam, hogy nem én vagyok az első szerelme, és van múltja, pont ahogy nekem is.

Ahogy írod, nem a neve, nem az arcképe, szóval rajtatok kívül úgyse tudja senki, hogy mit jelképez.


Ez amúgy is olyan, hogy idővel csak magát a szerelmet jelenti, illetve hogy milyen jó volt nagyon szerelmesnek lenni. Ha ennek ilyen emléket állít, akkor biztosan romantikus, érzelmes típus, de nem elvakult, ha már akkor is gondolt rá, hogy ne a nevét karcoltassa fel. ;)

2016. szept. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én eleve tetoválttal össze sem jönnék.
2016. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na b+ 7es vagy nem tud olvasni vagy azt hiszi vicces :D

Köszi a válaszokat :) Amúgy igaz, hogy egy idő után ez a szerelmet, romantikus jellemet jelképezi :)

2016. szept. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!