Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más barátnője is, állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más barátnője is, állandóan a volt udvarlóiról és hódolóiról beszél?

Figyelt kérdés
Mindig az hogy milyen gazdagok és luxus helyekre vitték el, de ő lekoptatta őket rendszeresen. De mindig arra lyukadun ki hogy a pénz és kocsi. Ha meg mondom, hogy szarul érint akkor meg megsértődik és én vagyok a hibás mert nekem semmit sem lehet mondani!
2016. szept. 6. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
volt mar ra pelda de mondtam neki vagy abba hagyja az exe emlegeteset vagy szakitok
2016. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak magát akarja fényezni előtted.A leírásod alapján egy beképzelt,anyagias p*csa lehet.Biztos ilyen társra vágysz..?
2016. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezzel pont arra céloz, hogy fontos vagy neki. Lekoptatta a luxust, mert hiába voltak azok gazdagok, valami hiányzott. Nálad meg van valami, ami fontosabb ezeknél! Mit nem lehet ezen érteni? Azt próbálja elrebegni, hogy Te jobb vagy azoknál.
2016. szept. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!