Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásolhatja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolhatja az egy párkapcsolatot, ha ő egyetemre jár én pedig nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok barátnőmmel 2 hónapja szakítottunk , ( miattam ) de azóta is minden nap beszélünk 1 hónap volt amikor semennyit nem találkoztunk + megbeszéltük, hogy nem beszélünk egymással többet, de csak 4 napot bírtunk ki egymás nélkül.


Majd múlthét óta 3x is találkoztunk mind a 3x nagyon jó volt.

Az első találkozás után mondta, hogy hagyjak neki teret meg időt, mert sokszor adtam neki szájra puszit+csókot meg megfogtam a kezét.

A 3. találkozón már minden nagyon jó volt ő ölelt meg, rám hajtotta a fejét stb. szóval minden a sínen haladt.


DE!!! most jön a lényeg

Most kezdte az egyetemet + koliba költözött ahol számtalan új embert ismert meg ( ugye tudni illik az egyetemisták előszeretettel isznak hétköznap ) és kb még el se kezdődött a tanítás, de már kezd hanyagolni engem az új barátok miatt.


Idősebb vagyok mint ő, de sajnos még csak most fogok érettségizni :( ( szakmát tanultam eddig )


Úgy érzem hezitál a kapcsolatunkkal kapcsolatban, mert ő is szeret engem én is őt, de sajnos most szakitottunk másodjára és már nem bízik az egészben + én vagyok neki kb mindenben az első nem nagyon volt még mással .Mondta, hogy a gólyatáborban is bevállalt mindent, igaz nem voltunk együtt, de ő nem ilyen lány :/

( először kettőnk hibájából szakítottunk aztán második alkalomkor ő szerette volna nagyon én meg nem igazán, későn ébredtem rá mit akarok, de most nem ez a lényeg :D )



Azzal a kérdéssel fordulok felétek, hogy szerintetek mennyire fogja az egyetem befolyásolni őt? Megéri küzdenem vagy veszett ügy?

Azáltal, hogy koliba költözött közelebb vagyunk egymáshoz( kb 30 perc) szóval a találkozás nem probléma.


Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi a hosszú leírásért :)


2016. szept. 6. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a legkisebb gond azzal van, hogy ő egyetemista, te meg nem (én egyetemista vagyok, a pasim szakmát végzett, tökéletesen elvagyunk, ez nem probléma)... Viszont már kétszer szakítottatok, nem sok jót jósolnék nektek ezek után...
2016. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
szerintem ennek annyi. Lecumizott pár alfahímet a gólyatáborban, most pedig kiéli magát elsős kolis csajként, új társaságba illeszkedik, stb. max nem akar téged megbántani. De ha szerinted működne tovább, akkor beszéljetek, és tedd oda magad. (persze hosszútávon is elég kérdéses lehet többdiplomás lány kapcsolata szakmunkással)
2016. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem cumizott le senkit és nem feküdt le senkivel állítása szerint és én hiszek neki.

Ha nem írok neki ő ír nekem elég rövid időn belül szóval nem tudom.

Btw. idén érettségizek majd utána én is továbbtanulok :)

2016. szept. 6. 23:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg majd tovabbtanulsz, akkor rajossz ugyis hogy ez a "ugye tudni illik az egyetemisták előszeretettel isznak hétköznap" a vilag legnagyobb baromsaga, es hogy a baratnod nem az egyetem miatt olyan amilyen, hanem azert mert ilyen szeretne lenne. Itt nem az egyetemmel vannak a legnagyobb problemak.
2016. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Azt gondolom, amit az 1-es is mond. Az a legkevesebb, hogy egyetemre jár. Hónapok óta kínlódtok, többször szakítottatok (állításod szerint miattad), most meg kalimpálsz, hogy visszahódítsd, nehogy véletlenül is jól érezze magát nélküled/mással, és amikor mégis jól érzi magát nélküled, az neked zokon esik. Ideje lenne már lezárni ezt a szerencsétlenkedést.
2016. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd békén ezt a lányt! Ami másodjára sem működött annak már annyi. Hadd élje az életét! Ha tovább erőlködsz csak megutál.

Az egyetemnek meg semmi köze ehhez. Nekem eddig a 3 barátnőmből csak 1 volt egyetemista mégis mindhármat ugyanúgy szerettem, ugyanannyira tartottam. Amiatt ne legyen kisebbségi érzésed hogy egyetemre jár, te meg nem. Hidd el egyetemistaként mondom,nem ez határoz meg egy embert. Az egyetemen is vannak buta tudatlan gyökerek, és egy gyárban is vannak értelmes érdekes emberek. És az sem törvényszerű hogy aki egyetemre megy az hétközben iszik. Az én barátnőm sem sokat ivott egyetemen meg nem is járt el bulizni, tanult normálisan, lettek barátai, de nem volt ez a részegeskedős. És én sem. Néha elmentem haverokkal barátokkal kocsmába vagy koncertbe, eleinte heti egyszer és akkor is mértékkel ittam, aztán később már csak 2-3 hetente jártunk el. Szóval ez egyáltalán nem törvényszerű. Emberfüggő ki mit csinál. Az egyetem lehetőséget ad maximum. De én úgy vagyok vele hogy a barátnőm ne azért legyen mértéktudó és hűséges mert nincs lehetősége mással megcsalni meg piálni, hanem mert nem is akar iylet tenni. A barátnődnek is a saját döntése hogy mit csinál. Ha értelmes nő akkor próbálkozhatnak nála bármivel meg fogja mondani hogy nem akarja, ha kevésbé értelmes akkor beleveszik, de akkor úgyis akarja ő is...

2016. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat !!


Már csak azt nem értem, hogy amikor találkozunk minden jó ( ölel, bújik, áthív egy teára, még a seggem is megfogta párszor ) aztán másnap mintha egy másik emberrel beszélnék, az írásaimat csak leláttamozza majd órák múlva ír egy egyszavas választ.


Nem értem mért van ez, de megfogadom a tanácsotokat, ha ki akarja magát élni nem állok az útjába, békén hagyom. :)

2016. szept. 7. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed kérdező! Itt az egyetlen esélyed hogy bármi javulás legyen, ha hanyagolod, nem küzdesz érte, nem keresed. ez most lehet furán hangzik, de talán éppen ez kell neki, hogy kicsit érezze azt hogy elveszített, akkor talán észbekap hogy hoppá kéne nekem ez az ember... Persze az is benne van hogy arra jön rá, hogy hú de jó nélküle. De bármi is történik legalább megoldás születik. Mást nem nagyon tudsz csinálni.
2016. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!