Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg ezek a szeretet, a törődés jelei? Hülye vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőm egyre inkább haragszik rám. Öt éve vagyunk együtt, és én nagyon szeretem. Minden másadik nap találkozunk, együtt töltjük a délutánt, együtt alszunk. Komolyan tervezek vele. Azokon a napokon, amikor nem találkozunk, én dolgozom (vállalkozásom van). Igaz, ritkán hívom, de beszélünk minden egyes nap. Előfordul, hogy este nem búcsúzok el, mert elalszom, vagy csak olyasmivel hívom fel, ami esetleg fontos, és nem írok sms-t csak úgy. De ez részemről nem jelenti azt, hogy nem szeretem. Gyakran meglepem, puszilom, ölelem, csókolom, ha együtt vagyunk, és hát szex közbe is... Szóval tényleg szeretem. Ő viszont azt mondja nem törődöm vele, a telefonhívások, meg sms-ek hiánya miatt. Velem van a baj, vagy ő reagálja túl?
2016. szept. 6. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány évesek vagytok, de ha dolgozol, akkor gondolom nem gyerekek vagytok, 5 év után meg azért már "illő" lenne valamerre vinni a kapcsolatot, nem csak összejárni, mint a 16 évesek. Összeköltözni nem akartok?


Amúgy az, hogy nem köszönsz el tőle, az nem csak kapcsolatban bunkóság, hanem bárkivel szemben... Meg szerintem havi 1 db sms-be se rokkansz bele szerintem, ha neki ez tényleg sokat jelentene.

2016. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 5 év után kissé kevésnek érezném, hogy csak összejárogatunk két naponta.
2016. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy akarunk. Amint elvégzi az egyetemet. Nem telne el úgy nap, hogy ne hívnám fel, vagy nem írnék neki. Tehát nem havi egy sms-ről van szó...
2016. szept. 6. 23:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ő reagálja túl.Sajnos sok ember ilyen,nem bírják elviselni,hogy a párjuk élete nem csak körülöttük forog és nem vele foglalkozol a nap 24 órájában...minden második nap együtt vagytok,ha nem,akkor is legalább egyszer beszéltek.Hol itt a gond?Nem kell összenőni sem,mint a kistinik...
2016. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Össze vagyok zavarodva. Nem tudom tényleg, hogy én hibázok-e, de nekem így a természetes. Megvannak a dolgaim, barátok, hobbi, de ezek mellett úgy érzem velem is foglalkozom eleget. Nem írom, hogy audjál jól szerelmem, szeretlek, de amikor együtt vagyunk maximálisan kimutatom. Nem elég ez?
2016. szept. 6. 23:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, most ha őt ez tenné boldoggá, hogy kicsit több szerelmeskedést akar, akkor az neked miért gond? Nem leszel attól kevésbé pasi... De ha már annyit írsz hogy "aludj jól" meg küldesz neki egy szívet, még az is mérföldekkel jobb, mintha se szó se beszéd eltüsz (oké hogy elaludtál de akkor is lehet írni, hogy lefekszel mert álmos vagy...).
2016. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Mindenkinek mások az igényei. Mi napi 5-6 órát beszélgetünk chaten a barátommal, ha nem tudunk együtt lenni aznap, nekünk erre van igényünk, egyikünk se tudja elképzelni, hogy kevesebbet dumáljunk. Napi 1 sms-be beleőrülne mindkettőnk :D

Nincs veled baj tulajdonképpen, azzal van a baj, hogy eltérőek az igényeitek ilyen téren. Találjatok valami kompromisszumos megoldást.

2016. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha komolyan tervezel vele, akkor jegyezd el, úgy lecsitul egy időre. (De valami szép romantikus hacacárét csinálj, akkor legalább két évre nyugtod lesz.)
2016. szept. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más számít a szeretet kimutatásának. Nyilván az, aki nem dolgozik, az nem látja át azt, hogy egyes munkahelyeken nem lehet magáncsevegésekre pazarolni az időt.


Viszont az már tényleg nettó prosztóság, hogy annyit nem tudsz odabüfögni este a neten, hogy jó éjszakát...

2016. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!