Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nők is gondolnak férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők is gondolnak férfiakra "úgy" a párjuk mellett?

Figyelt kérdés

Párommal 2éva vagyunk együtt. Ő az első barátom,előtte nem volt semmilyen kapcsolatom férfival.Szeretem őt,viszont elszoktam játszadozni a gondolattal,hogy más férfival milyen lehet. Aztán mindig rájövök,hogy nem akarok mást,viszont mégis szoktam férfiakkal álmodni,erotikus álmaim vannak leginkább.

Bűntudatot van emiatt.


2016. szept. 7. 12:17
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem nincsenek ilyen álmaim. Volt a cirka 7 éve tartó kapcsolatom alatt, hogy elgondolkoztam azon egy másik férfi mennyire lenne másabb, és szerintem valahol természetes is. Viszont csak akkor jöttem rá igazán, hogy milyen fontos a párom, amikor úgy alakult, hogy egy férfi szeretett volna tőlem többet. akkor már letisztázódott bennem, hogy a páromat senkire nem akarom lecserélni.


én valamiért képtelen vagyok arra, hogy más férfiakra "úgy" gondoljak, nekem az túl intim. De azon már én is gondolkodtam régen, hogy más mennyiben más.

2016. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán akad valaki aki leköti a fantáziámat egy kis időre, de úgy konkrétan kíváncsi nem vagyok, milyen lehetne mással. Mondjuk én nem egy férfival voltam csak, de az elsőnél se voltam kifejezetten kíváncsi. A vonzalom mások iránt természetes. Egyébként elárulom, ugyanolyan lenne mással is, maximum az elején tűnne másnak az újdonság miatt. Csak a szex miatt nem éri meg lecserélni valakit, csak ha abszolút nem működik már a dolog.
2016. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem éri meg. Eszemben sincs! Csak szinte minden nap ilyen erotikus álmaim vannak más férfiakkal. Engem is zavar és a páromat is. Szeretném,ha véve lenne,de egyszerűen nem tudom,hogy mit tegyek ezek az álmok ellen.
2016. szept. 7. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álmok elmúlnak, ez teljesen normális hogy néha van ilyen. És hidd el mással is majdnem ugyanolyan lenne a szex. Szóval nehogy megcsald a párod vagy elhagyd ilyen hülyeség miatt, mert később nagyon bánni fogod.
2016. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!